Bahar Süer Kimdir - Aslen nereli, boyu kilosu kaç, kaç yaşında, sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Bahar Süer Kimdir – Aslen nereli, boyu kilosu kaç, kaç yaşında, sevgilisi kim?

Oyuncu Bahar Süer kimdir? Yeni gelin dizisinin Nazgül`ü Bahar Süer kaç yaşında? aslen nereli, boyu kaç cm, kilosu kaç, sevgilisi kim, Bahar Süer kürt mü? gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında..

bahar süer kimdir

Bahar Süer Kimdir? Hayatı

Bahar Süer, 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Eğitim hayatını Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladıktan hemen sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim gördü. İlk oyunculuk tecrübesini “Nezahat” adlı karaktere can verdiği “Avrupa Avrupa” dizisi ile deneyim kazanmış, sonrasında “Seksenler” ve “Ben Onu Çok Sevdim” adlı dizilerde rol aldı. Show Tv’de yayınlanmakta olan ve başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı “Yeni Gelin” adlı dizinin kadrosunda yer alan ve ”Nazgül” karakterini canlandırıyor.

Şuana kadar 4 farklı televizyon dizisinde oynamış olan başarılı oyuncu, henüz bir sinema filminde yahut projesinde yer almadı. Televizyonda ki kariyerine 2011’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı tv dizisinde oynayarak başlamıştır. Bu dizide sergilemiş olduğu başarılı oyunculuk sayesinde kendisine 2012 senesinde yayınlanan “Seksenler” dizisinden teklif gelmiştir. Güzel oyuncu, bu teklifi kabul etmiş ve kariyerinde önemli bir adım atmıştır. Seksenler dizisinden sonra 2 farklı dizide daha oynamış olan güzel oyuncu, 2013 yılında “Ben Onu Çok Sevdim” adında ki dizide rol almıştır. 2017 yılının Mart ayında başlamış olan ve hala daha tv de oynamaya devam eden “Yeni Gelin” adlı tv dizisinde de rol alıyor güncel olarak.

yeni gelin nazgül kimdir
Güzelliğiyle göze çarpan ve ünlenen oyuncunun ilkokul ve lise zamanlarına dair bir bilgi bulunmamak ile birlikte, oyuncu iki farklı üniversiteyi tamamlamıştır. Güzel sanatçı başta Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tamamlamış sonrasındaysa Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümüne kayıt olmuş olan Bahar Süer, bu bölümü de başarıyla bitirmiş ve iki üniversite mezunu olmuştur.

Güzel ve başarılı oyuncumuz siyah saçlara ve kahverengi göz rengine sahip olmak ile birlikte boyu 1,68 cm uzunluğuna sahip olmakta ve 58 kg’lık bir ağırlığa sahip olmaktadır. 13 Şubat 1985 tarihinde dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu 33 yaşında olup, burcu Kova’dır. Her ne kadar sade güzelliği ile izleyenlerini büyülüyor olsa da adı her hangi bir aşk dedikodusuna karışmamış ve bilinene göre şuan için bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Güncelleme: 19/05/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın