Beste Kökdemir Kimdir- Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Beste Kökdemir Kimdir- Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Kalbimin Sultanı dizisinin Hoşyar Sultan’ı Beste Kökdemir kimdir? Boyu kaç cm, Kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, sevgilisi kim gibi bir çok soruya yanıt Beste Kökdemir hayatı konulu yazımızda yer almakta.

beste ködemir kimdir

Beste Kökdemir Kimdir? Hayatı

Beste Kökdemir Sinop’ta 29 Ağustos 1993 tarihinde doğmuştur. Üniversiteye kadarki eğitim hayatını Sinop’ta geçirmiştir. Üniversiteye geçtiği zaman ise İstanbul, Haliç Üniversitesinde Moda Tasarım bölümüne gitmiştir ve burada bir sene okuduktan sonra bırakmıştır. Bilgi Üniversitesine Sahne ve Gösteri Sanatları bölümüne başlamıştır. Beste Kökdemir İstanbul’a okumak için geldiğinde nerdeyse bütün ajanslara fotoğrafını göndermiş ve birçok deneme çekimlerine gitmiştir. 2005 yılında (12 yaşında) sol koluna “Beni Hayata Döndür” yazılı dövme yaptırmıştır. Bir zaman sonrada sağ bileğine “One Day” yazılı dövme yaptırmıştır.

2012 yılında Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, Yetkin Dikinciler ve İdil Fırat’ın başrolde oynadığı “Çıplak Gerçek” adlı dizide Hazal karakterinde oynayarak oyunculuk hayatına ilk adımını atmayı başarmıştır. Sonrasında “Not Defteri” adlı dizide zengin ailenin paraya değer vermeyen bir kızı olan Selin Karakterini oynamıştır. 2015 yılında Dilan Çiçek Deniz, Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun ile birlikte “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide rol almıştır. Beste Kökdemir kendisi gibi ünlü oyuncu olan Metin Hara ile ilişki yaşamıştır. Ünlü çift daha sonra ise anlaşamayarak ayrılık yoluna gittiler.

Beste Kökdemir birçok filmin yanında oynamasının yanında tiyatroya olan ilgisiyle de ön plana çıkan bir sanatçıdır. Genellikle TV dizilerinde rol alsa dahi birçok oyuncu gibi kendisi de tiyatroya son derece önem vermektedir. Ünlü oyuncu genellikle beyazperde ya da TV de yer alsa da tiyatro oyunlarında yer almak istediğini çok çeşitli demeçlerinde dile getirmiştir. Henüz çok fazla tiyatro deneyimi olmasa da ileride bu alanda da oynamak istediğini belirtmiştir.

Beste Kökdemir’in oynadığı film ve diziler sırasıyla şunlardır; 2012- Çıplak gerçek (TV Dizisi), 2013- Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (TV Dizisi), 2014- Not Defteri (TV Dizisi), 2015- Poyraz Karayel (TV Dizisi) 2.Sezon, 2015- Tatlı Küçük Yalancılar (TV Dizisi), 2017- Taş (Sinema Filmi) Beste Kökdemir, sadece oyunculukla ilgilenmemektedir. Bunun dışında farklı sanat dalları olan dans, şarkı ve resimle de yakından ilgilenen bir isimdir. Şu sıralar Star TV ekranlarında yayımlanan Kalbimin Sultanı isimli dizide Hoşyar  Sultan karakterini canlandırmakta.

hoşyar sultan kimdir

Beste Kökdemir Kişisel Bilgiler

Gerçek adı: Beste Kökdemir
Doğum Tarihi: 1993 (25 yaşında)
Boy: 1.75
Kilo: 54

Güncelleme: 22/06/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın