Elif Doğan Kimdir - Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Elif Doğan Kimdir – Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?

Show TV ekranlarında yayımlanan Çukur isimli dizede Hale Karakterine hayat veren Elif doğan  Temmuz ayında Show TV ekranlarında yayımlanacak olan Darısı Başımıza isimli dizde Öykü karakteri ile baş rollerde olacak. Son zamanlarda en çok merak edilen ünlüler arasında yer alan Elif Doğan kimdir? işte hayat öyküsü.

elif doğan kimdir

Elif Doğan Kimdir? Hayatı

1995 İstanbul doğumlu olan Elif Doğan, ilk ve orta okul öğrenimini istanbulda tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümünü bitirdikten sonra aynı üniversitenin İngilizce Öğretmenliği bölümünden de mezun olmuştur.

Profesyonel olarak dans ile ilgilenen Elif Doğan, ilk oyunculuk tecrübesini Aşk laftan anlamaz isimli dizide yaşamıştır. Ardından Hayat bazen tatlıdır dizisinde yer alan  genç oyuncu  Swoh Tv`nin fenomen dizisi Çukur`da Hale karakterine  hayat verdi. Kadrosunda bir birinden ünlü isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde gazeteci bir genç kızı canlandıran Elif doğan, Perihan savaş, Ercan kesal,Aras bulut iynemli, Dilan çiçek deniz,Erkan koçak kösendil gibi deneyimli isimlerle tecrübesine tecrübe katmayı başarmıştır.

2018 Temmuz ayının ilk çarşambasında Show TV ekranlarında yayımlanacak Darısı Başımıza isimli dizide Ozan Dolunay ile birlikte baş rollerde yer alaçak bu dizide Öykü karakterine  hayat verecektir.

Darısı başımıza Öykü Kimdir?

Zerrin’in ortanca kızı. Güzel, soğukkanlı, kontrollü, düzenli, başarılı, planlı bir kız. Ailenin medarı iftiharı. Atacağı adımları önceden hesaplıyor ve hayatta sürprizleri inanmıyor. Pek yakında Arslansoy Yapım şirketinin veliahdı Cem Arslansoy ile evlenmek üzere. Öykü, evlilik planları yaparken hayatın onun için hazırladığı sürprizlerden haberi yok

Elif Doğan Kişisel Bilgiler

Adı Soyadı: Elif Doğan
Doğum Tarihi: 8 Eylül 1995
Nereli: İstanbul
Burcu: Başak
Kilosu: 53
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Açık kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü mezunudur
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/mselifdogan
Twitter Hesabı: https://twitter.com/mselifdogan

Güncelleme: 29/06/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın