Gülper Özdemir Kimdir - Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Gülper Özdemir Kimdir – Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?

Yaz sezonu Dizilerinden biri olan Meleklerin Aşkı daha başlamadan baş rol oyuncusu Gülper Özdemir hakkında merak edilenler aranmaya başladı.  Peki, Tutsak dizisinde Efil karakresine can veren Gülper Özdemir kimdir?

gülper özdemir kimdir

Gülper Özdemir Kimdir? Hayatı

Gülper Özdemir`de bir çok ünlü gibi gurbetçi ünlüler kervanında yerini alıyor.. 1990 yılında Almanya Frankfurt’ta dünyaya gelmiştir. ilk okul, orta okul ve lise eğitimini Almanya`da tamamladıktan sonra; Yine Almanya’da başladığı ‘’RheinMain University of Applied Sciences/International Business School’’ eğitimini Amerika’da ‘’Truman State University’’de tamamladı.

Lise yıllarında Tiyatro oyunlarinda rol almaya başlayan Gülper Özdemir yaşadığı Almanyada hem alman hem Türktiyatro oyunlarında sahne aldı. Okul için gittiği Amerika`da New York The Living Theatre ‘a oyuncu olarak katıldı ve Judith Malina’nın ”No Place To Hide” oyununu sahnelendirdi. Bir süre Paris`te oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu 4 yabancı dil konuşuyor.

Türkiye`de ilk oyunculuk deneyimini “Med cezir” isimli dizide yaşamıştır.  med cezir`de pek fazla ön planda olmadıysada “Bana sevmeyi anlat” isimli dizede Simge karakteri ile yapımcıların ilgisini çekmeyi başardı. “Kara yazı” dizisinde Derya karakterine hayat veren Gülper Özdemir  “Tutsak” isimli dizide Elif karakteri ile baş rol oynadı.

Şu sıralar Show TV ekranlarında yayımlanan “Meleklerin Aşkı” isimli dizide  Melek karakterine hayat vermekte.

Meleklerin Aşkı Melek Saymaz Kimdir?

meleklerin aşkı melek kimdirEn az annesi Rukiye kadar inatçı ve dediğim dedik bir kızdır Melek. Hayattaki en büyük amacı ise öğrenmektir. Henüz yüksek lisans yapmakta olan Melek’in üniversiteyle olan ilişiğini bir ömür kesmeye niyeti yoktur. Aynı zamanda, varlığından haberdar olduğu her türlü haksızlığa karşı baş kaldırmaya yeminli bir aktivisttir. Herkesin dört gözle beklediği aşka karşı, kapısını değil çalmak yumruklasa bile fark edemeyecek kadar kördür.

Gülper Özdemir Kişisel Bilgiler

Adı Soyadı: Gülper Özdemir
Yaşı: 28 (18.11.1990)
Boyu: 1.76 m
Kilosu: 57 kg
Burcu: Akrep
Göz Rengi: Kahverengi
Eğitim: ABD Truman State Universty
Sevgilisi: Bilinmiyor
Doğum Yeri: Almanya

Güncelleme: 04/07/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın