Kerimcan Durmaz Kimdir - Aslen nereli, Kaç yaşında, Boyu kaç, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Kerimcan Durmaz Kimdir – Aslen nereli, Kaç yaşında, Boyu kaç, Sevgilisi kim?

Son zamanların en merak edilen isimlerinden olan Sosyal medya fenomeni Kerimcan durmaz`ın ilginç yaşam öyküsü yazımızın devamında yer alıyor.

Popüler, sosyal medya fenomeni olan Kerimcan durmaz gerçekte kimdir? Bir milyonu aşan takipçisi bulunan sosyal medya fenomeninin hayatı, nereli olduğu ve yaşı gibi merak edilenleri haberimizin detayında bulabilirsiniz.

kerimcan durmaz nereli, kaç yaşında

Kerimcan Durmaz kimdir? Hayatı

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994 Yılında ülkemizin turizm potansiyeli açısından en önemli şehirlerinden olan Balıkesir’in Erdek ilçesinde dünyaya gelmiştir. Kerimcan Durmaz’ın kendisinden başka 3 kardeşi daha vardır, toplamda dört kardeşlerdir. Sosyal Medya Fenomeni olan Kerimcan Durmaz, küçük yaşta ablalarının makyaj malzemeleriyle uğraşmaya başlamıştır. Şuanda ise kendisini profesyonel bir makyaj uzmanı olarak tanımlamaktadır. İşe ablalarının makyaj malzemeleriyle başlayan Kerimcan Durmaz bir Youtube kanalı açmış ve orada ablalarına makyaj yaparak videolar çekmeye başlamıştır. Sonrasında ise bunu kendi üzerinde de denemeye başlamıştır. Azerbaycan’dan iş teklifi geldikten sonraya Bakü’ye yerleşmiştir. Kerimcan Durmaz Bakü’de Periscope’u keşfetmiş ve buradan çeşitli içerikler girerek fenomen olmaya başlamıştır. Sonrasında eğlence sektörüne girmek için Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Türkiye’de parti ve organizasyon düzenlemeleri gibi işlerle uğraştı. Bu arada bir gece kulübünde DJ lik teklifi geldi ve bir süre sonra kendini ünlü mekanlarda DJ lik yaparken buldu. Günümüzde de mekanlarda DJ lik yapmaktadır.

Kerimcan Durmaz, Periscope, Twitter, İnstagram gibi birçok sosyal medyada binlerce takipçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda MAC’te çalışan bir make up artist’dir. 21 kasım 2016 da başlayan TV yarışma programı olan Öykü Sert’in sunduğu “ İşte Benim Stilim” yarışmasında haftanın bir günü Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu ile beraber jürilik yapmıştır. Jürilik yaptığı dönemde Türkiye’de birçok kesim tarafından tanınmıştır. Göz rengi kahverengi ve saç rengi koyu kahverengi olan Kerimcan Durmaz’ın burcu Akrep’tir. Boyu 1.86 metre ve kilosu 74’dür. Özel yaşantısı ile sık sık eleştiri alan Kerimcan Durmaz’ın DJ’lik yaptığı gece klübünde bir dönem silahlı saldırı yaşanmıştır. Hal ve tavırlarıyla ülkemizin her kesiminden çeşitli eleştiriler almaya devam eden Kerimcan Durmaz, şu anda hala DJ olarak çeşitli gece klüpleri ve barlar gibi mekanlarda çalışmaktadır. Hala sosyal medya sektöründe birçok takipçiye de sahip olan Kerimcan Durmaz, DJ lik harici sosyal medyada da hala aktif şekilde yer almaktadır. Twitter ve bunun gibi birçok sosyal mecrada üyelikleri bulunmaktadır.

Kerimcan Durmaz Kişisel bilgiler

Tam Adı

Kerimcan Durmaz

Doğum Tarihi
2 Kasım 1994 (Yaş 24)

Sevgilisi
Bilinmiyor

Güneş Burcu
Akrep

Doğum Yeri (Nereli)
Sarıyer / İstanbul

Göz Rengi
Kahverengi

Doğal Saç Rengi
Koyu Kahverengi

Kilosu
74

Boyu
1.86 cm

Güncelleme: 09/07/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın