Ceylan Özgül kimdir - Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Ceylan Özgül kimdir – Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli?

Andan  Oktar`a yapılan operasyon ile bir anda en çok merak edilen isimler arasında yer alan eski kedicik Ceylan Özgül bazı açıklamalarda bulundu. Peki  eski kedicik  Ceylan Özgül Kimdir? aslen nereli, Biyografisi hayatı yazımızın devamında..

ceylan özgül kimdir, boyu kaç, kaç yaşında

Kedicik Ceylan Özgül Kimdir?

1980 istanbul doğumlu olan Ceylan Özgül İstanbul üniversitesi mezunudur. İstanbulda yaşamını sürdüren Ceylan Adnan Hoca  olarak bilinen Adnan oktar sohbet programlarında moderatörlük  görevi yapmaktaydı. 2017 yılında  Sohbet grubundan olaylı bir şekilde ayrılan Ceylan Özgül elektirik mühendisi bir babanın kızı.

2007 yılında elektrik mühendisi olarak İstanbul’da yaşayan babası Feridun Özgül, kızını Adnan Oktar örgütünden kurtarmayı denemiş. Kızını alan baba Ceylan Özgül’ü memleketi Balıkesir Ayvalık‘a götürülmüş. Ancak Ceylan Özgül babasıyla ilgili “beni zorla alıkoyuyor” şikayetinde bulunmuş. Reşit olduğu için de baba Fenidun Özgül tutuksuz yargılanmıştı.

İşte Ceylan Özgül`ün kedicikler hakkında yaptığı o açıklama:

Ceylan Özgül, sosyal medya hesabı üzerinden yapılan operasyonla alakalı “Bugün güneş daha bir güzel doğdu” paylaşımını yaptı.

Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, KEDİCİK kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem. Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim.

kedicik ceylan özgül

Güncelleme: 13/07/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın