Brad Pitt'in Oynadığı En Güzel 10 Film | Fisilti.NET
Genel

Yakışıklı Oyuncu Brad Pitt’in Oynadığı En Güzel 10 Film

Şimdilerde yaşlanmanın etkisiyle biraz daha sessiz bir hayat tercih eden Brad Pitt, geçmişte oynadığı filmler ile Hollywood`un en başarılı oyuncuları arasında kendine yer edinmiştir. Her kılığa girip rollerinin hakkını fazlasıyla vermeyi başaran ünlü oyuncu, filmlerini de her zaman izletmeyi başarmıştır. Bu listemizde is Brad Pitt`en başarılı bulduğumuz 10 filmini derledik. Kendisi bolca filmde yer almıştır.

Telma & Louise

Daha gençken yıldızı parlamaya başlayan Brad, ilk filmlerinden olan bu filmde sevgilisiyle beraber çıktığı bir yolda beklenmedik bir olayları yaşayan bir adamın canlandırmaktadır.. İstemsiz bir şekilde gerçekleşen bir cinayet sonrası ne yapacağını bilmeyen çift bundan sonraki adımlarını düşünmeye başlarlar.

World War Z

Eskiden devlet için çalışan Gerry, bir zombi salgını sonrası hem insanlık için tedavi bulmaya çalışacak hem de ailesini korumaya çalışacaktır. Klasik zombi filmlerinden daha farklı bir tarz içeren bu film kendini üstlere çıkarmış ve içerisindeki oyuncularla toplumun ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Moneyball

‘Oakland A’ beysbol takımının başındaki isim olan Billy Beane, Çok düşük gelir ile yoktan var ettiği takımla tüm zenginlere kafa tutuyor. Ancak bunu yaparken de beysbol sporunun temel düşüncelerini baştan aşağıya etkiliyor. Başarıl oyunculukla yine bir kalite ortaya çıkarmıştır.

İnglourious Basterds

Quentin Tarantino tarafından yönetilen film, 2. Dünya savaşını konu alıyor. Bir grup Amerikan askerlerinin hitleri öldürmeye çalışmasını konu alıyor. Filmin içinde bolca Amerika propagandası bulunması ve filmin çok uzun olması bazen sizi sıkabilir ama genel hatlarıyla eğlenceli bir film.

The Curious Case of Benjamin Button

İlginç bir hikayesi bulunan bu film bir kitap uyarlamasıdır. 2. Dünya savaşı sonrasında ölen insanları tekrara canlandırmaya çalışan bir bilim adamı doğa kanunlarıyla oynamanın cezasını farklı bir mucizeyle ödemek zorunda kalıyor. Bilim kurgu sayılabilecek film her saniyede ilginizi çekmeyi başarıyor.

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

Oldukça uzun bir ismi olan film 19. Yüzyılda geçmektedir. Dönemin en büyük çetesine hayranlık duyan Robert, bu çeteye katılmak için elinden geleni yapar. Hayranlık duyduğu bu örgütü kendi zamanının Robin Hood`u olarak görmektedir. Yaptığı hırsızlıklar ve soygunlar halka haksızlık eden şahıslardır.

Babel

Alejandro González Inarritu’nun Babel’inde, Fas’ta turistik geziye çıkan Amerikalı evli çiftin başına gelen trajik bir hadise, dünyanın diğer ülkelerindeki dört ailenin yaşamında olaylar zincirini harekete geçirir. Koşullar açısından birbirine bağlı olan fakat kıtalar, kültür ve dil açısından birbirinden ayrışan karakterlerin her biri, gerçek huzur ve teselliyi sadece aile kavramının sağlayabileceğini keşfeder.

Mr. & Mrs. Smith

Güzel bir aksiyon filmi olan Mr & Mrs. Smith, gizli ajan olan bir çiftin kavgalarının biraz absürt birazda ilginç bir yolla bize gösteriyor. Filmin çekildiği zamanda da evli olan Brad Pitt ve Angelina Joile filmin kadrosunu oldukça zenginleştirmiştir. Sıkılmadan izleyeceğiniz bu filmde aksiyon anları efekt kalitesi oldukça başarılı olmuş.

Truva

İnsanlık tarihi savaşlarla doludur. Kimi güç için, kimi onur için, kimi de zafer için savaşmıştır. Bazıları ise aşk için savaşı göze almıştır. Eski Yunan’da, Truva Prensi Paris ve Sparta Kraliçesi Helena arasındaki aşk, iki kabileyi savaşa sürüklemiştir. Paris’in Helena’yı baştan çıkartması, kocası Kral Menelaus’u çok kızdırmıştır. İntikam almak ve Helena’yı Truva’dan geri getirmek niyetinde olan Menelaus, kardeşi Mikene Kralı Agamemnon’un desteğiyle tüm Yunan kabilelerini birleştirerek Truva’ya savaş açar.

Fight Clup

Kaliteli bir oyunculuk ve ilgi çekici senaryosu ve konusuyla çoğu insanın beğenisini kazanmış ve sosyal medyada hala geyiği yapılmaktadır. Oldukça kötü bir yaşam süren bir adamın sonradan tanışacağı bir adam sayesinde tüm hayatı değişir. Hiç beklemediği birine dönüşen bu adam sayesinde ülkenin en büyük suç çetesinin sahibi olacaktır. Ama ilerleyen zamanlarda öğreneceği bir şey onun şok edecek ve aslında o damın kim olduğunu öğrenecektir.

 

Güncelleme: 24/09/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın