Grivina Kimdir - Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi Kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Grivina Kimdir – Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi Kim?

Rusların Aleyna Tilki`si olarakta nitelendirilen Dasha Grivina çıkarmış olduğu  ja khochu albümü ile müzik piyasasına bomba gibi bir giriş yapmayı başarmıştır.Peki Grivina Kimdir? kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim gibi bütün özel sorularınıza yanıt makalemizin devamında yer almaktadır.

Grivina Kimdir? Hatayı

Henüz 18 yaşında olan Dasha Grivina, 2000 yılının temmuz ayında Rusya`nın Abakan şehrinde dünyaya gelmiştir. Grivina genç yaşına rağmen seslendirdiği şarkılar ile müzik severlerden tam not almayı başarmıştır. Yaz ayının başlarında çıkarmış olduğu Ja khochu isimli albüm ile müzik listelerinde zirvede yer almayı başarmıştır.

Rus şarkıcı Ja khochu albümünün çıkış parçası olan Я хочу (I want) ile adını neredeyse bütün dünyaya duyurmuştur.  SBA Production bünyesinde müzik kariyerini sürdürmekte olan Grivina`nın seslendirmiş olduğu diğer şarkılar şöyle; Malo, Medlenno, I Love Deep House, Mal’chik Pary, Ne deti, Drugaja, Stoy i zaviduy, Chocolate Boom, Kaplijami ve Za toboy.

Genç yaşı ve Sarışın oluşu ile Aleyna Tilki`ye benzetilen Grivina, sahne şhovlarının yanısıra bir hayli cesur kıyafetlerlede dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Dasha Grivina Kişisel Bilgiler

Gerçek adı:

Dasha Grivina

Doğum Tarihi:

22/07/2000 (18 yaşında)

Medeni Hali:

Bekar

Boy:

1.65 cm

Burç:

Yengeç

Meslek:

Şarkıcı

Doğum yeri:

Rusya

Sevgilisi

henüz bilinmiyor

Dasha Grivina Resimleri

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Güncelleme: 22/10/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın