Seçkin Özdemir kimdir - Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Seçkin Özdemir kimdir – Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Başarılı oyuncu Seçkin Özdemir`in yaşamı hakkında merak edilenler sizler için araştırdık. Özellikle bayan hayranlarının sıklıkça  yanıt aradıkları başlıca sorular; Seçkin özdemir kimdir? kaç yaşında, sevgilisi kim? işte bütün detaylar.seçkin özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli

Seçkin Özdemir Kimdir? Hayatı

25 Ağustos 1981 yılında İstanbul’da doğan Seçkin Özdemir, İlkokul dan Liseye kadar İstanbul da ikamet etmiştir. Yüksek öğrenimini ise Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olarak bitirmiştir.

Üniversite yıllarında yerel radyo yayıncılığı programlarına merak salan Seçkin, Kocaeli’nin bölgesek müzik radyolarından olan “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. Birkaç yıl sonra faaliyete geçirdiği “Brainstorm” isimli radyo-show programı Kocaeli de ilgileri üzerine çekmiştir. Bu programa ara verdikten sonra ise İstanbul “My Radio” da faaliyet göstermiştir. “Number 1” a transfer olarak gidince artık televizyon programlarına da adım atmaya başlamıştır. Fosters sponsorluğunda “Faraş” isili programın ardından Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü olan “Gnctrkcll” de Seçkinle çalışmaya başlamıştır. 2 yıl Number 1 Tv ve Number 1 Fm de yönetmeniyle birlikte Gnctrkcll sponsorluğu eşliğinde “Play” isimli gençlik müzik eğlence programı hazırlayıp sunmuştur. Antalya, İstanbul ve Bodrum’un bir çok önemli kulüplerinde dj olarak görev almıştır.

Asıl mesleği ve hobisi djlik olan sanatçı, Akbank, Ülker, Binboa, Vodka, Coca Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde de başarılı performanslar sergilemiştir.

Oyunculuk konusunda da kendini geliştirmek için çaba gösteren Seçkin, tiyatro eğitimlerini “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde almıştır. 2008 yılında ilk dizi deneyimiyle sanat camiasına adım atan Seçkin, 2012 yılında yayınlanan Al Yazmalım dizisiyle de ün kazanmıştır.

181 boylarında, 73 kilo civarında olan yakışıklılığıyla genç kızların ilgisini üzerine çeken oyuncu düzenli bir şekilde spor yapıyor ve kendine fazlasında özen gösteriyor.

Filmleri ve Dizileri

2008 yılında “Yaban Gülü” dizisinde,

2011 yılında “Muhteşem Yüzyıl”,”Al Yazmalım” dizilerinde,

2013 yılında “Bir Aşk Hikayesi” dizisinde,

2014 yılında “Günahkar” dizisinde,

2015 yılında “Racon”, “Kiralık Aşk” ve “Acı Aşk” dizilerinde,

2017 yılında “Bir Nefes Yeter” filminde rol almıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmlerde Hangi Karakterlerde Rol Almıştır?

Acı Aşk(Bulut),

Yaban Gülü(Burak),

Al Yazmalım(İlyas),

Muhteşem Yüzyıl(Leo),

Bir Aşk Hikayesi(Korkut Ali),

Günahkar(Ali Yusuf),

Racon(Adnan),

Kiralık Aşk(Pamir),

Ateş Böceği(Barış),

Bir Nefes Yeter(Yaman)

Seçkin Özdemir Kişisel Bilgiler

Tam Adı

Seçkin Özdemir

Doğum Tarihi
25 Ağustos 1981 (35 yaşında)

Sevgilisi
Derya Şensoy

Güneş Burcu
Başak

Doğum Yeri (Nereli)
İstanbul / Türkiye

Göz Rengi
Ela

Doğal Saç Rengi
Koyu Kahverengi

Kilosu
73

Boyu
1.81 m veya 181 cm

Güncelleme: 22/10/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın