Derin Talu Kimdir - Boyu Kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi Kim? | Fisilti.NET
BiyografiMagazin

Derin Talu Kimdir – Boyu Kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi Kim?

Defne Samyeli`nin küçük kızı Derin Talu düzğün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. henüz 15 yaşında olmasına rağmen 1.73 lük boyu ile mankenlere taş çıkarıyor. Peki Derin Talu kimdir? aslen nereli işte bütün detaylar.

Derin Talu kimdir? Hayatı

Eski manken ve Haber spikeri olan Defne Samyeli`nin küçük kızı olan  Derin Talu  2003 Yılında istanbulda dünyaya gelmiştir. Babası Eren Talu`dur. 15. yaş gününü geçtiğimiz günlerde kutlayan Derin talu ablası Deren Talu gibi ilerde oyuncu ve manken olmak istiyor. 

Annesi ve ablası gibi güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Derin Talu, boyu ve fiziği ile özellikle instagram hesabı üzerinden paylaştığı resimler nedeni ile sıkça yaşı merak konusu olmaktadır.

Günümüzde Lise eğitimini sürdüren Derin Talu, gelecek yıllarda annesi ve ablası gibi model ve oyuncu olabileceğini belirtmiştir. Son dönemde bir çok haber ve biyografi sitesinde ablası Deren Talu’nun biyografisi ile karıştırılıp, 1997 doğumlu olduğu yazmaktadır. Ayrıca eğitim için Amerika’ya gittiği, oyunculuk için eğitimini yarıda bıraktığı yazmaktadır. Ancak kendisi hala okumakta, 2003 doğumlu ve ablasından 7 yaş küçüktür.

Deren Talu Kimdir? okumak için tıklayın

Derin Talu Kişisel Bilgiler

Gerçek adı: Derin Talu

Doğum Tarihi: 2003 (15 yaşında)

Eğitim Durumu: Lise

Medeni Hali: Bekar

Boy: 1.73

Doğum yeri: İstanbul

Sevgilisi: Yok

Derin Talu Resimleri

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Güncelleme: 29/10/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın