Melisa Aslı Pamuk - Boyu Kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Melisa Aslı Pamuk – Boyu Kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Oyuncu’luğunun yanı sıra düzgün fiziği ve güzelliği ilede adından sıkça söz ettiren Melisa Aslı Pamuk Show TV ekranlarında yayımlanan Çarpışma isimli dizinin kadrosunda yer alarak seyirçiler nezlinde merak konusu olmuştur. Peki Melisa Aslı Pamuk kimdir? kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kim?melisa aslı pamuk nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim

Melisa Aslı Pamuk kimdir? Hayatı

Gurbetçi kökenli oyuncular arasında yer alan Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta okul öğrenimini Hollanda’da tamamlayan Melise Aslı Pamuk, Amsterdam Üniversitesi Psikoloji bölümüne başlamış ancak Türkiye’ye yapmış olduğu kesin dönüş sonucu okulunu tamamlayamamıştır. Melisa Aslı Pamuk, iyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilmektedir.

2011 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olan Melisa Aslı Pamuk, 13 yaşında iken Hollanda’da yönetmenliğini Tamara Miranda’nın yaptığı ve Hollanda’da yayınlanan” Dat zit wel snor” adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırdı. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri aldı. Türkiye’deki oyunculuk kariyeri ise ilk olarak bir gsm reklamında oynamasıyla başladı. Daha sonra 3. sezonunda olan Yer Gök Aşk adlı diziye diğer başrollerin diziden ayrılması üzerine başrol olarak geçti. Ardında oyunculuk kariyerine 2012 yılında G.D.O. KaraKedi filminde Elmas karakteriyle devam etmiştir.

2015 yılında Star TV ekranlarında yayımlanan reyting rekormeni dizi Kara Sevda‘da Asu karakterine hayat vermiştir. Bu dizide Burak Özçivit, Neslihan Atagül gibi oyuncularla aynı kadroda yer aldı.cemre çarpıma

Show TV ekranlarında yayına başlayan “Çarpışma” isimli dizide Cemre gür karakteri ile  Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Rojda Demirer gibi isimlerle aynı kadroda yer alıyor.

Melisa Aslı Pamuk Rol aldığı Yapımlar

  • 2018 – Çarpışma
  • 2015 – Kara Sevda
  • 2014 – Ulan İstanbul
  • 2012 – Yer Gök Aşk
  • 2012 – G.D.O Kara Kedi
  • 2004 – Det Zit Wel Snor

Melisa Aslı Pamuk kişisel bilgiler

Tam Adı

Melisa Aslı Pamuk

Doğum Tarihi
14 Nisan 1991

2018 Yılına Göre Yaşı
27 Yaşında

Güneş Burcu
Koç

Sevgilisi
Tolga Sala (Söylenti)

Doğum Yeri (Nereli)
Haarlem / Hollanda

Göz Rengi
Kahverengi

Doğal Saç Rengi
Koyu Kahverengi

Kilosu
61

Boyu
1.79 m veya 179 cm

Güncelleme: 25/11/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın