Merve Yıldırım Kimdir - Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Merve Yıldırım Kimdir – Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Fox TV ekranlarında yayımlanan “Benden Söylemesi” isimli programın Sunuculuğunu yapan Mina Merve Yıldırım güzelliği ve başarılı sunumu ile izleyicilerde merak uyandırmıştır. Peki Merve Yıldırım kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi kim? gibi bütün sorularınıza yanıt yazımızın devamında..benden söylemesi merve yıldırım kim, nereli, kaç yaşında

Merve Yıldırım Kimdir? Hayatı

15 Kasım 1987 istanbul doğumlu  olan Merve Yıldırım, Meslek hayatına Lise 2. sınıfta Atv Haber’de staj yaptığı dönemde adım atmıştır. Ardından Özel Marmara Radyo TV Gazetecilik Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun olmuş, ardından Maltepe Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. O dönemde hem diksiyon hemde İngilizce eğitimi almıştır. Staj bittikten sonra Star Tv Magazin Servisinde muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Kültür, sanat ve magazin alanında hem kendisini geliştirmiş hemde röportajlar yapmıştır. Sonrasında Kanal D Magazin ve TRT Müzik ile sunuculuk ve spikerlik kariyerini sürdürmüştür.

Haberleri sunarken önünde yazı olmadığını ve doğaçlama anlattığını belirten Merve Yıldırım, 8 yılı aşkın bir süre muhabirlik yapmıştır. Fox Haber Merkezi’nde Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Murat Güloğlu ve Gülbin Tosun’un sunduğu haber bültenlerine canlı bağlantılar yapmıştır.

Aslen nereli olduğu ile ilgili henüz net bir bilgiye ulaşamadığımız Merve Yıldırım hakkında detaylı bilgiler çok yakında eklenecektir.

Merve Yıldırım Kişisel Bilgiler

Gerçek adı: Merve Mina Yıldırım

Doğum Tarihi: 15/11/1987 (31 yaşında)

Eğitim Durumu: Lisans

Medeni Hali: Bekar

Sevgilisi: Bilinmiyor

Boy: 1.67

Kilo: 52

Burç: Akrep

Meslek: Sunucu

Mezuniyet: Maltepe Üniversitesi

Doğum yeri: İstanbul

Güncelleme: 25/11/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın