Danla Bilic Kimdir - Boyu Kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Danla Bilic Kimdir – Boyu Kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Popüler sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in kim olduğu, özel hayatı ve kariyeri son günlerde merak mevzusu oldu. Yaptığı sosyal medya paylaşımları sonrası gündeme gelen Danla Bilic’in kim olduğunu merak eden yurttaşlar, şanlı ad hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, Danla Bilic kimdir?

danla bilic nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kilosu kaç?

YouTube’da yayınladığı makyaj videoları ile isminden laf ettiren Danla Bilic, medyada yer alan haberlerin ardından merak ediliyor. Danla Bilic’in ismini daha evvel dinlemeyen ya da Danla Bilic hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen yurttaşlar, ‘Danla Bilic kimdir?’ sualine cevap arıyor. İşte, Danla Bilic hakkında merak edilen detaylar…

DANLA BİLİC KİMDİR?

Gerçek ismi Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde dümyaya geldi. Aslen Kütahyalı olan Danla Bilic, Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini sürdürüyor. Dünyaca şanlı sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile milyonlarca bireye erişse de ilk olarak Twitter’da dikkatleri üzerine çekti.

Youtube‘da paylaştığı makyaj videolarında yaptığı sert tenkitleriyle fenomen oldu. İçten ve natürel şahsiyeti sayesinde kısa bir vakit içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu. Paylaşmış olduğu videolara verdiği adlarla da dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturdu.

youtuber danla bilic nereli

Danla Bilic Kişisel bilgiler

Gerçek adı: Neslihan Damla Akdemir
Doğum Tarihi: 05/10/1994 (24 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.65
Kilo: 61
Burç: Terazi
Meslek: Fenomen Makyaj Uzmanı Youtuber
Mezuniyet: Beykent Üniversitesi
Doğum yeri: Kütahya

Danla Bilic Sosyal Medya hesapları

Youtube  https://www.youtube.com/danlabilic

İnstagram https://www.instagram.com/danlabilic/

Twitter https://twitter.com/danlabilic

Güncelleme: 03/12/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın