Müge Anlı Kimdir? Boyu kilosu, Kaç yaşında, Nereli, Evli mi, Eşim kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Müge Anlı Kimdir? Boyu kilosu, Kaç yaşında, Nereli, Evli mi, Eşim kim?

Sabah kuşağı programları arasında neredeyse en popüleri olan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” tüm hızıyla devam ederken sempatik sunucu Müge Anlı merak konusu olmaya devam ediyor. Peki Müge Anlı kimdir? kaç yaşında, aslen nereli, Evli mi, Eşi kim, Kaç çocuğu var işte bütün detaylar yazımızın devamında..müge anlı nereli, müge anlı evli mi

Müge Anlı kimdir?

Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu ve gazeteci 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Babası İhsan Anlı’dır.

Marmara Üniversitesi Bağlantı Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yaptı.

Kanal D ekranlarında Şenay Düdek‘le beraber “Dobra Dobra” adlı magazin proğramı yaptılar. Bu program ile de büyük ses getirdi. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek Cenk Eren‘le FOX’ta, Müge Anlı ise Pakize Suda‘yla Kanal D’de devam etmiştir. Daha sonra ATV ekranlarında Tatlı-Sert isimli bir programın sunuculuğunu yaptı.

2010 sezonunda ATV’de; yaşadığı muhtelif olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan fertlerin davetli edildiği “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı hazırladı ve sundu.müge anlı ile tatlı ve sert

2017 seneyi ile birlikte ATV’de Tatlı Sert programi ile devam eden Müge Anlı sabah kuşağının en popüler programı arasında yer almaya devam ediyor.

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi, 2008 yılında boşandı. Lidya adında bir kızı vardır.

Müge Anlı Kişisel bilgiler

Tam Adı

Müge Anlı

Yaşı
19 Aralık 1973 (45 Yaşında)

Sevgilisi
Burhan Akdağ (2008- Ayrıldı)

Burcu
Yay

Doğum Yeri (Nereli)
İstanbul / Türkiye

Mesleği
Sunucu

Göz Rengi
Kahverengi

Doğal Saç Rengi
Koyu Sarı

Kilosu
55

Boyu
1.64  cm

Güncelleme: 03/12/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın