Tuğba Ekinci - Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Tuğba Ekinci – Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Şarkıcı Tuğba Ekinci Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla sıkça gündeme gelen isimlerden biri. Son olarak Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu arasında yaşanan şiddet olayı hakkında yaptığı açıkla ile gündem konusu olmuştu. Peki Tuğba Ekinci Kimdir? kaç yaşında, boyu kilosu kaç, Evli mi, Sevgilisi kim bütün detaylar yazımızın devamında..tuğba ekinci nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim

Tuğba Ekinci Kimdir?

Tuğba Ekinci, 9 Haziran 1977, Kars doğumludur. Pendik Lisesi mezunudur. Annesi hemşire, babası İTÜ mezunu inşaat mühendisidir. Fatih Özbilen’in daha önceki eşidir. Tuğba Ekinci‘nin daha önceki sevgilileri arasında ‘Karadağlar’ın Gülali’si İbrahim Çelikkol ve Ümit Cem Şenol yer alıyor.Şov dünyasına girişi Osman Sınav’ın Ekinci’yi keşfetmesiyle oldu. Bodrum’da ‘Mavi Düşler’ dizisine sürüklerken Ekinci’yi gördü ve öneride bulundu. Çarkıfelek’te bir müddet hosteslik yaptı.

Kral TV’de VJ oldu. 1994’te Hoşluk Yarışması’na girdi, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer aldı. Babasının izin vermemesi neticeyi müsabakadan çekilmek zorunda kaldı. Erol Köse ile tanışması şarkıcılık kariyerinin başlangıcı oldu. Özcan Şenyaylar’dan özel şöhret dersleri aldı. Buzda Dans müsabakasının finalisti idi.

Albümleri

2005: O Şimdi Asker
2007: Boynuz
2008: Condom
2010: Yanma Demezler
2011: 100 Derece
2013: Hadi Kızım
2014: Git Git Gör Gününü
2016: Para Babası

Tuğba Ekinci Kişisel Bilgiler

Tam Adı
Tuğba Ekinci

Doğum Tarihi
4 Haziran 1976 (Yaş 40)

Sevgilisi
Ahmet Yıldırım

Güneş Burcu
İkizler

Doğum Yeri (Nereli)
Kars / Türkiye

Göz Rengi
Ela

Doğal Saç Rengi
Koyu Kahverengi

Kilosu
56

Boyu
1.63 cm

Güncelleme: 03/12/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın