MasterChef Burcu Kimdir? Boyu Kilosu, Kaç yaşında, Nereli, Elendi mi? | Fisilti.NET
Biyografi

MasterChef Burcu Kimdir? Boyu Kilosu, Kaç yaşında, Nereli, Elendi mi?

TV8 ekranlarında yayımlanan MasterChef  Türkiye müsabakacılarından Burcu performansı ile merak mevzusu olmaya devam ediyor..Peki Burcu kimdir? kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kim? gibi suallete cevap yazımızın devamında..

MasterChef Burcu Kimdir?

MasterChef müsabakacısı Burcu 31 yaşında ve bekar. Burcu’nun gerçek uzmanlık alanı pastacılık. İstanbul Kadıköy’de Minola Pasta Atölyesi isimli bir şirketi bulunan Masterchef Burcu pastacılık üzerine bu atölyede hizmet veriyor.

Masterchef Burcu, Minola Pasta Atölyesi kendini şöyle belirliyor. İstanbul Kadıköy Caddebostan da tanınmış Bağdat Sokağı’nin bir cadde artta bulunan ve günlük mahsullerimizden, düğün pasta çeşitleri ve özel sipariş verebileceğiniz mahsullerin hazırlandığı bir pasta imal merkezidir. Dondurmalı ve sıradan kurabiye, tereyağı ve Belçika çikolatasından yaptığımız brownie kek çeşitlerimiz mahsullerimizden yalnızca bir kaçıdır.

Özellikle düğün gibi sizin aşırısıyla umursadığınız organizasyonlar için çok şık ve lezzetli düğün pastaları hazırlıyoruz. İstediğiniz modeli seçtikten sonra, hayalinizdeki düğün pastasını en ince ayrıntısına kadar planladıktan sonra, size tadımlık olarak, özel tadım menüsü hazırlayıp siz hoşlanıp onayladıktan sonra imal düzeyine geçiyoruz. Pastanız hazırlandıktan sonra, son düzenlemeler yapılır ve düğün alanına kendimiz eriştiririz

Güncelleme: 05/12/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın