2019 Yeni yıl mesajları, En güzel Yılbaşı Mesajları | Fisilti.NET
Genel

Yeni yıl mesajları, En güzel Yılbaşı Mesajları

2019 Yılına Sayılı günler kala sizler için Yılbaşı, yeni yıl mesajları hazırladık. Whatsapp, İnstagram, Twitter, Facebook başta olmak üzere bütün sosyal medya ağlarında sevdikleriniz Yeni yılını kutlamanız için Resimli Yıl başı, yeni yıl mesajları yazımızın devamında yer alıyor.

2019 yeni yıl mesajları,fisilti.net yıl başı mesajı

Noel Nedir, Yılbaşı Nedir?

Yılbaşı mesajlarına geçmeden önce Noel nedir? Yılbaşı Nedir? aynı şeylermi ona bir açıklık getirelim. Öncelikle şunu belirtelim Noel ve Yılbaşı birbirinden farklı şeylerdir. Noel Bayramı, her yıl 25 Aralık esas alınarak kutlanılan Hıristiyan bayramıdır. Aynı zamanda Doğuş Bayramı, Kutsal Doğuş, ya da Milat Yontusu olarak da adlandırılır. Yılbaşı ise, herhangi bir takvime göre yılın bitimi ve diğer bir yılın başlangıcı olarak kabul edilir. Yılbaşı günü 1 Ocak olarak kabul edilir. Noel Bayramı, bir hafta öncesinden kutlanmaya başlanıyor. Noel Bayramı bir dini özellik taşırken; Yeni Yıl bu özellikten arındırılmıştır.

Peki 2019 Yeni yıl Hangi güne denk geliyor?

2019 Yeni yıl 1 ocak Pazartesi gününe denk geliyor. Pazartesi günü yarım gün Salı günü tam gün Resmi tatil sayılacak.

En Güzel yılbaşı Mesajları

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

yılbaşı mesajları, 2019 yılbaşı mesajları
2019 yılbaşı mesajları

2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2019 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle …

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2018’da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

2019 yılbaşı mesajları, yebi yıl resimli mesajlar
2019 yeni yıl

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

resimli yılbaşı mesajları, 2019 yeni yıl mesajları

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2019 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

Güncelleme: 27/12/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın