Büşra Yalçın Survivor Büşra Kimdir? Nereli, Kaç yaşında? | Fisilti.NET
Biyografi

Büşra Yalçın Survivor Büşra Kimdir? Nereli, Kaç yaşında?

Survivor 2019 yarışmacıları arasında yer alan Büşra Yalçın performansı ile beğeni toplayan isimler arasında yer alıyor. Survivor izleyicilerinin Büşra Yalçın kimdir? kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, sevgilisi var mı gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında bulabilirler.

survivor büşra yalçın kimdir

Survivor 2019 Türkiye ve Yunanistan arasında kıran kırana yarışmalara sahne olurken izleyiciler Türk yarışmaçılar hakkında bigi sahibi olmaları adına Survivor 2019 Türk yarışmacıları tanıtıyoruz. işte Survivor Büşra Yalçın’ın hayatı

Survivor Büşra Yalçın Kimdir?

21 yaşında olan Büşra Yalçın aslen Totaklıdır. İstanbul’da ikamet eden Yarışmacı Çanakkale üniversitesinde Beden eğitimi öğretmenliği okumaktadır.

Büşra Yalçın İlkokul 4. sınıfta okul takımıyla başlayıp, Bahçelievler Voleybol Kulübü bünyesinde 12 yıl voleybol oynadı. Son 5 yılı profesyonel ligde olmak üzere devam etti. 2 yıldır da İstanbul Bahçelievler Voleybol Kulübü’nün idari menajerliğini yapıyor.

Büşra Yalçın kendisini şöyle anlatıyor:

büşra yalçın kimdir, aslen nereli, sevgilisi kim?

“İlkokulda voleybolla tanıştım. Okul takımıyla başladıktan sonra 12 yıl voleybol oynadım. Daha önce bir kampta gerçekten bir Survivor’ı yaşadım. Daha sonra ben de gitmeye karar verdim. Survivor’ın bir kadın şampiyon hakettiğini düşünüyorum. Bu yıl Türk ve Yunan olması benim için çok önemli. Voleybolda milli olamadım burada milli duygularla yarışmayı çok istiyorum. Eğer Survivor’ı kazanırsam spor ruhunun bana çok şey kazandırdığını düşünüyorum” Öte yandan
Bahçelievler Voleybol İdari Menajeri ve Başkanvekili Büşra Nur Yalçın ile Yeşilyurt Spor Kulübü Başkanı Necmettin Karabacak arasında çıkan sözlü sataşma kavgaya dönüştü. Saldırıya uğrayan yönetici Büşra Nur Yalçın yaralandı.

Güncelleme: 09/02/19

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın