Hikmet Tuğsuz - Survivor Hikmet kimdir? Nereli Kaç yaşında? | Fisilti.NET
Biyografi

Hikmet Tuğsuz – Survivor Hikmet kimdir? Nereli Kaç yaşında?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan müsabakasının en iddalı yarışmacıları arasında yer almakda. Uyunlardaki yüksek performansı ile dikkatleri üzerine çeken Survivor Hikmet kimdir? kaç yaşında, nereli, boy kilo, hangi burc işte bütün detaylar.

survivor hikmet kimdir

Survivor 2019 tüm hızıyla devam ederken Türkiye ile Yunanistan arasında kıran kırana yarışmalar sahne almakta. Survivor’un başladığı andan performansı ile dikkatleri üstüne çeken Hikmet Tuğsuz sık sık Yunanistan takımına meydan okuyor. Oyunlardaki performansının yanı sıra sakinliği ilede ön plana çıkan Hikmet Tuğsuz’u tanıyalım.

Survivor Hikmet Kimdir?

Hikmet Tuğsuz, 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi.

Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.

Survivor Hikmet Boy Kilo Yaş Kişisel bilgiler

Doğum Adı Nedir?
Hikmet Tuğsuz

Doğum Tarihi Nedir?
Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986 Tarihinde doğmuştur.

Hangi Burçtur?
Hikmet Tuğsuz’un burcu Akrep’tir.

Doğduğu Yer / Memleketi Neresidir?
Hikmet Tuğsuz’un doğduğu yer / memleketi Antalya’dır.

İcra Ettiği Mesleği Nedir?
Eski atlet, antrenör

Boyu Kaç Cm’dir?
Hikmet Tuğsuz’un boyu 1.96 cm’dir.

Kilosu Nedir?
Hikmet Tuğsuz’un kilosu Bilinmiyor

Saçları Hangi Renktir?
Hikmet Tuğsuz’un saç rengi Siyah

Güncelleme: 23/02/19

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın