Aslıhan Malbora Kimdir – Boyu kilosu, kaç yaşında, nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Aslıhan Malbora Kimdir – Boyu kilosu, kaç yaşında, nereli, Sevgilisi kim?

Dizi ve Sinema sektörünün yeni yüzlerinden Aslıhan Malbora, sergilemiş olduğu performans ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki kimdir Aslıhan Malbora? aslen nereli, boyu kilosu kaç, kaç yaşında, sevgilisi kim, hangi dizilerde rol aldı? gibi bütün sorulara yanıt yazımızın devamında..

aslıhan malbora kimdir? kaç yaşında nereli
Aslıhan malbora kimdir

Aslıhan Malbora Kimdir? Hayatı

Aslıhan Malbora, 1 Mart 1995 tarihinde Afyon’da dünyaya gelmiştir. Şuan 23 yaşında olan Aslıhan 1.63 cm boyunda olup 52 kg’dır. Aslıhan Malbora lise hayatına doğduğu şehirde devam etmiştir. Üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği kazanan güzel oyuncu bu bölümden de mezun oldu.

 Son dönemlerde ekranlarda daha fazla gördüğümüz güzel oyuncu hayatına oyunculuk eğitimi alarak devam etmeye başladı. Diziler yayınlandıkça da izleyiciler Aslıhan Malbora kimdir sorularını sormaya başladı. Yeteneği ve güzelliği ile dikkatleri çekmeyi başaran güzel oyuncu özellikle üniversite dönemlerinde oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenmiştir. Üniversite eğitimini bitirdikten sonra İzmir Akademi 35.5’da oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Malbora dizi hayatına da oldukça erken yaşlarda başlamıştır.

 ASLIHAN MALBORA’NIN ROL ALDIĞI DİZİLER

 Oyunculuk eğitiminden hemen sonra Aslıhan Malbora ilk olarak Seven Ne Yapmaz dizisinde rol aldı. Bu dizide Zeynep karakterine hayat veren Malbora, bu dizi sayesinde tanınırlığını da artırdı. Daha sonra ise Star TV ekranlarında izleyiciyi karşılayan Kalbimin Sultanı dizisinde rol alan güzel oyuncu maalesef dizinin erken final yapması ile bu dizideki rolünü yarıda bırakmak zorunda kaldı.

 Aslıhan Malbora‘nın rol alacağı diğer bir dizi ise ATV ekranlarında yayınlanacak olan Süreç Film imzalı Yıllar Sonra dizisidir. Bu dizide de Zeynep karakterine can verecek olan güzel oyuncunun bu zamana kadar pek çok dizi teklifini de reddettiği biliniyor.

Aslıhan Malbora Kişisel bilgiler

Gerçek adı: Aslıhan Malbora
Doğum Tarihi: 1999 (20 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.63
Kilo: 52
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: İstanbul Teknik Üniversitesi
Doğum yeri: Afyonkarahisar

Güncelleme: 28/06/19

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın