Aybüke Pusat kimdir - Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Aybüke Pusat kimdir – Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?

Aybüke Pusat, Şubat 1995 doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Pusat, Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde Devlet Konservatuvarı okumuştur. Burada Bale Bölümü’nü tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi’ne geçiş yapmıştır. Anadolu Üniversitesi’nde de İşletme eğitimi aldıktan sonra kariyerine ekranlarda devam etme kararı almıştır. 2014 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışması ile tanınmaya başlamıştır. Yarışmada üçüncülük derecesi elde eden yıldız hakkında aybüke pusat kimdir soruları gündeme gelmeye başlamıştır.

aybüke pusat kimdir, nereli, boyu kaç
aybüke pusat kimdir

 Aybüke Pusat’ın Oyunculuk Kariyeri

 Aybüke Pusat güzellik yarışmasında dereceye girdiği sene ilk dizi deneyimini yaşamıştır. Genç oyuncunun ilk deneyimi Medcezir adlı yapımda canlandırdığı Elif karakteri olmuştur. Pusat, daha sonrasında iki sezon boyunca O Hayat Benim adlı televizyon dizinde görev almıştır. Burada Zeynep karakterini canlandırmış ardından da aynı sene içerisinde Familya isimli dizide rol almıştır.

 Oyuncunun en ses getiren performansı ise 2017 yılında ekranlara gelen Söz dizi ile olmuştur. Burada Bahar isimli bir doktoru canlandıran Pusat, karakterin ölmesi ile diziye veda etmiştir. Söz dizisinden ayrıldıktan sonra Şahin Tepesi’nde başrol üstlenmiştir. Ancak dizi, istenilen izlenme oranına ulaşamayınca yayından kaldırılmıştır. Genç oyuncu şimdilerde Her Yerde Sen isimli televizyon dizisinde Selin Sever karakterini canlandırmaktadır.

 Aybüke Pusat’ın oyunculuk kariyeri yalnızca televizyon dizileri ile sınırlı kalmamaktadır. Oyuncunun 2019 senesinde vizyona giren Kapı adlı filmde de deneyimi olmuştur. Yetenekli oyuncu dram kategorisine giren bu filmde Nardin karakterine hayat vermiştir.

Aybüke Pusat boy kilo kişisel bilgiler

Tam Adı
Aybüke Pusat

Doğum Tarihi
25 Şubat 1995

Burcu
Bilinmiyor

Doğduğu Yer
Ankara

Mesleği
Oyuncu, Manken

Boyu
172 cm

Kilosu
57 kg

Saç Rengi
Koyu Kahverengi

Göz Rengi
Kahverengi

Sevgilisi
Tolga Sarıtaş

Güncelleme: 30/06/19

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın