Engin Hepileri kimdir - boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Engin Hepileri kimdir – boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?

Engin hepileri kimdir 3 Mart 1978 tarihinde İstanbul da doğmuştur, Ortaokulu ve liseyi İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesinde okumuştur, tiyatro ile bu yıllarda tanışmıştır. Lise yıllarında dört oyunda yer almıştır. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatura Tiyatro Bölümü’nde okumaya başlamıştır. 1998 yılında ise Anlat Şehrazat Müzikalinde ve Tiyatro Fora’da Ölümsüzler oyununda rol almıştır.

Engin Hepileri kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, evli mi?
Engin Hepileri Kimdir

 2002 yılında aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini oyunculuk eğitimi üzerine yapmaya başlamıştır ve 2005 yılında mezun olmuştur.

 1998 yılından beri Kent Oyuncuları Tiyatrosunda görev yapan Engin Hepileri 2011- 2013 yılları arasında TRT Okul kanalında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan kültür sanat programında sunuculuk yapmıştır.

 Sanatçı oyunculuk dışında da sinema filmlerinde de seslendirme yapmaktadır. Engin Hepileri kariyerinde tiyatro yönetmenliğine de yer açmıştır ve bir çok tiyatro oyununda yönetmenlik yapmıştır.

 2010 yılında evlendi Ayşe Topçu’dan 2014 yılında boşanmıştır. 2015 yılında ise başarılı tiyatro ve sinema oyuncusu Beyza Şekerci ile evlenmiş ve halen evliliğini mutlu bir şekilde sürdürmektedir. Şu sıralar ATV ekranlarında yayımlanan “Kimse Bilmez” isimli dizide Uygar Sarıkaya karakterine hayat vermektedir. Bu dizide Kerem Cem, Özgü Kaya, Zehra Yılmaz, Burak Serdal Şanal gibi başarılı oyuncular yer almakta.

 Sanatçının Rol Aldığı Filmler ve Dizi Filmler ise;

 – İntikam

 – Emret Komutanım

 – Başımın Belası

 – Gönülçelen

 – Kampüsistan

 – Çalsın Sazlar

 – Gece Gündüz

 – Nefes: Vatan Sağolsun

 – Av Mevsimi

 – Beyza’nın Kadınları

 – Bu Kalp Seni Unuturmu

 – Celal Tan ve Ailesi’nin Acıklı Hikayesi

 – Son Ders: Aşk ve Üniversite

 – Çemberin Dışında

 Sanatçı Televizyonlara yaptığı çeşitli programlar ile de kariyerinde gelişmeler sağlamış ve sunduğu programlarda ciddi başarılar elde etmiştir.

Engin Hepileri boy kilo yaş, kişisel bilgiler

Gerçek adı: Engin Hepileri
Doğum Tarihi: 03/03/1977 (42 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Beyza Şekerci ile)
Boy: 1.81
Kilo: 72
Burç: Balık
Meslek: Oyuncu
Doğum yeri: İstanbul

Güncelleme: 03/07/19

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın