Nil Makaracı Kimdir - Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Nil Makaracı Kimdir – Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli Sevgilisi kim?

Aykırı kişiliği nedeniyle dikkatleri üzerine çeken Nil Makaracı gerçekte kmdir? Aslen nereli, boyu kilosu kaç, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı, sevigili kim, Nil makaracı lezbiyen mi? işte bütün sorulara cevap yazımızın devamında yer almakta.

nil makaracı kimdir, nereli, lezbiyen mi
Nil Makaracı kimdir?

Nil Makaracı İstanbul’da yaşamaktadır. 30 yaşında olan sanatçının memleketi Kastamonu’nun Abana İlçesi’dir.

Nil Makaracı’yı Türkiye Star Tv’de yayınlanan Avlu dizisi ile tanımıştır. Dizide yer alan oyuncu dizi kadrosundan cinsel tercih nedeni ile çıkarıldığını iddia etmiştir. Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan oyuncunun ardından dizinin yapımcısı karşı bir açıklama yaparak Nil Makaracı’nın iddialarının asılsız olduğunu belirterek kadrodan çıkartılmasının asıl nedeninin oyuncunun disiplinsiz davranışları olduğunu belirtmiştir.

avlu dizisi nil
avlu dizisi

Avlu Dizisi Nedeniyle Başına Gelen Olaylar

Daha sonra çeşitli platformlarda oyuncu yaptığı açıklamalar da; büyük istek ve heyecan duyarak kadrosunda yer aldığı Avlu dizisinin kadrosundan 21 Mart tarihinde yönetmen yardımcısı Sn. Merve Çolak tarafından çıkarıldığı belirtmiş ve bağlı olarak çalıştığı ajansının dizi başlamadan önce kendisine LGBT bireylerin yer alacağı bir dizi başlamakta ve seni de kadrosuna katmayı planlamaktayız dediğini belirterek sözlerine devam eden oyuncu kadrosuna dahil olduğu Avlu dizisinden ilginç bir şekilde LGBT yüzünden ve lezbiyen olmam gerekçesiyle ve bana uygulanan homofobik tavırlar nedeniyle kovuldum şeklinde açıklama yapmıştır.

Aynı zamanda Makaracı farklı platformlarda yaptığı açıklamalarda ise; dizi kadrosundaki oyuncular tarafından dışlandığını ve içlerine alınmadığını iddia etmiştir. Aynı zamanda dizi yapımcısının kendisinin LGBT paylaşımı nedeniyle ve dizi ile ilgili spoiler verdiği iddia edilerek kendisinin kadrodan mobing uygulanarak çıkarıldığını belirtmiştir.

Haksızlığa uğradığını belirtilen oyuncu tüm hakları için mücadele etmeye devam edeceğini haklı olarak bildirmiştir.

Güncelleme: 04/08/19

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın