Alma Terziç - Kuruluş Osman Sofia Kimdir? Kaç yaşında, Boyu kilosu, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Alma Terziç – Kuruluş Osman Sofia Kimdir? Kaç yaşında, Boyu kilosu, Nereli, Sevgilisi kim?

Kuruluş Osman dizisinin Sofia’sı Alma Terziç Kimdir? aslen nereli, Evli mi, boyu kilosu kaç, kaç yaşında, hangi burç, oynadığı diziler hangileri? işte Alma Terziç biyografisi.

alma terziç kimdir, sofia kimdir
Alma Terziç

Alma Terziç Kimdir?

Alma Terziç 11 Temmuz 1987’de tarihinde Bosna Hersek’te doğmuştur. Alma Terziç savaş yıllarını yaşamış, savaş sonrasında almış olduğu oyunculuk eğitimleri sayesinde ilk olarak 2008 yılında Kar isimli sinema filminde rol almıştır.

2011 yılınca Angelina Jolie’nin hazırlayıp yönettiği Kan ve Aşk filminde başarıyla oynayan Alma Terziç daha sonra 2012 yılında Veda isimli dizide rol almıştır. Bu dizide Fahriye Evcen ve Mehmet Aslantuğ gibi başarılı isimlerle birlikte rol alan Alma Terziç‘in yıldızı iyice parlamaya başlamıştır.

2013 yılında ise Alma Terziç Öyle Sevdim ki Seni filminde oynamış ve bu filmle daha da meşhur olmuştur. 2017 yılında Savaşçı dizisinde oynamaya başlayan Alma Terziç bu dizide canlandırdığı Pia karakterinde bir ajanı oldukça iyi oynamıştır. 2019 yılına geldiğimizde kısa süre devam eden Nöbet isimli dizide rol alan Alma Terziç bu dizide ise Jennefer isimli bir Rus ajanını oynamıştır. Şu sıralar ATV ekranlarında yayımlanan Kuruluş Osman dizisinde Alma karakterine hayat vermektedir.

Kuruluş Osman Sofia Kimdir

Kuruluş Osman Dizisinde Bizans tekfurunun Karısı olan Sofia Osman’a nefreti ile bilinmekte dizinin ikinci bölümünde Tekfuru öldürüp sucu Osman’nın üzerine yıkmak istemiştir fakat başarılı olamamıştır.

Alma Terziç – Sofia Boy kilo, yaş kişisel bilgiler

Adı Soyadı: Alma Terzic
Doğum Tarihi: 11 Temmuz 1987
Nereli: Bosna Hersek
Burcu: Yengeç
Kilosu: 50
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: 4 yıllık oyunculuk eğitimi almıştır
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/terzicalma
Twitter Hesabı: https://twitter.com/terzicalma
Facebook Hesabı: Yok

Güncelleme: 16/12/19

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın