Taner Ölmez Kimdir? Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi Kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Taner Ölmez Kimdir? Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi Kim?

Taner Ölmez, 09.08.1986 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluğunu ve gençliğini İstanbul şehrinde geçiren genç oyuncu, ünive3rsite hayatına da bu şehirde devam etmiştir. Özellikle gençlik dizileri ve en popüler dizilerle ekran karşısına çıkan oyuncu adını duyurmakla beraber Taner Ölmez kimdir sorularını da kendisi için sordurmaya başlamıştır.

taner ölmez kimdi
Taner Ölmez Kimdir

 Taner Ölmez 179 cm boyunca ve 76 kg’dır. Aslan burcu olan Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Mezun olduğu bölümden sonra oyunculuk eğitimlerine de hızla devam eden Taner Ölmez, pek çok izleyicinin hayranı olduğu dizilerde oynamıştır.

 TANER ÖLMEZ’İN ROL ALDIĞI DİZİLER

 Taner Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olduktan hemen sonra farklı dizilerde rol almaya başlamıştır. İlk olarak 2009 yılında ekran karşısına çıkan Taner Ölmez, 2009 yılında Kapalı Çarşı dizisinde rol almayı başarmıştır. Bu diziyle adından söz ettiren Ölmez, diziden sonra hem tiyotro hem de dizi ve filmlerde rol almayı sürdürmüştür.

 Kapalı Çarşı dizisinin ekranlarda büyük yankı uyandırmasından sonra ise farklı dizilerde kendisini göstermiştir. Medcezir dizisinde ise pek çok genç hayrana sahip olan Taner Ölmez, bu diziyi oyunculuk hayatının dönüm noktası olarak belirtmiştir. Ayrıca, Tatar Ramazan ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinden sonra da Çıplak Gerçek dizisinde izleyici ile buluşmuştur. Son olarak ise Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Yüz Yüze dizisinde Aleko olarak ekranlara gelmiştir. Şu sıralar Fox TV ekranlarında yayımlanan “Muhteşem doktor” isimli dizide “Ali vefa” karakterine hayat vermektedir.

Güncelleme: 18/12/19

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın