Zehra Yılmaz kimdir? Kaç yaşında, nereli, Boyu kilosu kaç, sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Zehra Yılmaz kimdir? Kaç yaşında, nereli, Boyu kilosu kaç, sevgilisi kim?

1994 yılında İstanbul’da doğan zehra yılmaz kimdir denildiğinde oyunculuğuyla ön plana çıktığı görülüyor. Marmara Üniversitesi mezunu olan güzel oyuncu, oyunculuğa olan merakı baskın gelince bu dalda eğitim almaya başladı. Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim alarak kendini geliştirdi.

zehra yılmaz kimdir
Zehra Yılmaz Kimdir

 Bir Yarışma Programıyla Hayatı Değişti

 Zehra Yılmaz moda ve sanatla da ilgilendiği için “Bugün Ne Giysem” yarışma programına katıldı. Güzelliği, diksiyonu ve farklı bir vizyona sahip olması nedeniyle yarışmada ön plana çıktı. Bu özellikleriyle sadece halkın değil dizi yapımcılarının da ilgisini çekti ve dizi teklifleri almaya başladı. Oyunculuk hayatına Arka Sokaklar dizisiyle başlamıştır. Dizide 3 sezon küçük rollerde oynayan oyuncu, Bodrum Masalı dizisiyle kariyer basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Dizide rol aldığı “Rana” karakteriyle kendini izleyicilere sevdirmiştir.

 Yardımcı Rolllerin Aranan İsmi Oluyor

 Düzgün fiziği ve diksiyonunun yanı sıra aldığı eğitim ve yeteneği sayesinde kısa sürede rol teklifleri almaya başlamıştır. Haluk Bilginer, Emre Kınay gibi güçlü oyuncuların yer aldığı Kara Yazı dizisinin ana kadrosunda yer aldı. Melisa karakteri olarak yer aldığı dizinin çok kısa sürmesi nedeniyle Cennet’in Gözyaşları için gelen dizi teklifini kabul etti.

 Kimse Bilmez Dizisiyle Şöhreti Artıyor

 Cennet’in Gözyaşları dizisinde canlandırdığı Melisa karakteriyle kendine büyük bir hayran kitlesi edinen Zehra Yılmaz, dizilerin aranan yüzü olmuştur. Güzel ve yetenekli oyuncu; Kerem Cem ve Özgü Kaya’nın başrollerde oynadığı Kimse Bilmez dizisinde Tuğçe karakteriyle rol alıyor.

Zehra Yılmaz boy kilo, kişisel bilğiler

Adı Soyadı:  Zehra Yılmaz
Doğum Tarihi: 25 Haziran 1994
Nereli: İstanbul
Burcu: Yengeç
Kilosu: 54
Boyu: 1.68
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Cüneyt Sayın atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Marmara Üniversitesi mezunudur.
Sevgilisi: bilinmiyor
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: bilinmiyor
Twitter Hesabı: https://twitter.com/Ylmzehra

Güncelleme: 19/12/19

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın