Aslıhan Karalar Kimdir - Kuruluş Osman Burçin Hatun kimdir Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Aslıhan Karalar Kimdir – Kuruluş Osman Burçin Hatun kimdir Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Kuruluş Osman Dizisinin genç oyuncularından Aslıhan Karalar yani Burçin hatun kimdir? Aslen nereli, Aslıhan karalar boyu kaç, Kuruluş osman burçin kaç yaşında, Kuruluş osman burçin evli mi, Sevgilisi kim gibi bütün sorularınıza yanıt yazımızın devamında yer alıyor.

aslıhan karalar kimdir, kaç yaşında, sevgilisi kim
Aslıhan Karalar

Aslıhan Karalar kimdir?

1999 Ankara Doğumlu olan Aslıhan Karalar 2017 yılında Kıbrıs Girne’de düzenlenmiş olan Best Model of Turkey yarışmasını kazanarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Küçük yaşlarda piyona ve bale eğitimi aldı. Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi’nde okudu. Ortaokulda Fransızca öğrenmeye başlayan Aslıhan Karalar, Londra King’s College’da işletme eğitimini tamamladı. 2017 Best Model of The World birincisi olan Aslıhan Karalar’ın adı bir dönem Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karıştı.

kuruşul osman burçin hatun kimdir
Burçin Hatun

Kuruluş Osman Burçin Hatun Kimdir?

Atv Ekranlarının iddalı dizisi Kuruluş Osman dizisinin Burçin Hatunu Bamsı Beyin oğlu olan Aybars ile nişanlıdır. Aybars’ın Bizanslılar tarafından öldürülmesiyle yıkılan Burçin Hatun Aybarsın ölümünden Osman’nı sorumlu tutar ve Osmana karşı cephe alır.

Aslıhan Karalar Boy, kilo yaş bilğileri

Gerçek adı: Aslıhan Karalar
Doğum Tarihi: 1999 (21 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.78
Kilo: 50
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Ankara
Sevgilisi: Bilinmiyor

Güncelleme: 19/01/20

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın