Ece Mumay kimdir? Kaç yaşında, Boy Kilo, Sevgilisi kim, Nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Ece Mumay kimdir? Kaç yaşında, Boy Kilo, Sevgilisi kim, Nereli?

Sosyal medya platformu Youtube üzerinde ünlü sanatçıların eserlerini yorumlayan Ece Mumay bir hayli dikkat çekmekte. Özellikle Ax pişti te yar isimli kürtçe şarkı ile 2 haftada 10milyona yakın izlenme sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Ece Umay kimdir Aslen nereli, Kaç yaşında,evli mi, Sevgilisi var mı? Ece Mumay kürt mü gibi bütün soruları yanıtlayalım..

Ece Mumay kimdir aslen nereli?
Ece Mumay Kimdir

Ecem Mumay kimdir?

Ece Mumay 1998 tarihinde istanbul’da dünyaya gelmiştir. 8 yaşında gitar çalmaya başlayan Ece Mumay çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe büyümüştür. 3 sene kadar İTÜ Konservatuvarı Lise bölümünde okumuş ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na geçiş yapmış ve Lise eğitimini tamamlamıştır En son İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gitar Bölümü sınavlarını kazanan Ece Mumay eğitimine bu üniversitede devam etmektedir.

Ecem Mumay Youtube üzerinde açtığı kanalda ünlü sanatçıların seslendirmiş olduğu eserleri kendi yorumuyla seslendirerek bir hayli ilgi görmüştür. Vazgeç gönlüm, Senden sonra, Uzun gibi eserlerin yanı sıra ax pişti te yar isimli kürtçe çalışma kısa sürede milyonlar tarafından izlenmiştir.

Ece Mumay kişisel bilgiler

Gerçek adı: Ece Mumay
Doğum Tarihi: 1998 (22 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Sevgilisi var mı: Bilinmiyor
Boy: 1.65
Kilo: 56
Meslek: Şarkıcı
Mezuniyet: Devlet Konservatuvarı İstanbul Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Güncelleme: 24/07/20

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın