Biyografi

Irmak Arıcı Kimdir? Boyu kilosu kaç, Nereli, Kaç yaşında, Sevgilisi kim?

Irmak Arıcı Güzel sesinin yanı sıra göz alıcı güzelliği ilede dikkatleri üzerine çekmekte. Güzel şarkıcı hakkında sıkca sorulan sorular ; Irmak Arıcı nereli, kaç yaşında sevgilisi kim, evli mi, boyu kilosu kaç gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında yer almakta..

ırmak arıcı aslen nereli
Irmak Arıcı kimdir

IRMAK ARICI KİMDİR

Irmak Arıcı 1996 Temmuz ayında Çamkırı’da dünyaya gelmiştir. Aslen izmirli olan Güzel şarkıcı Veteriner Fakültesi mezunu başarılı isim aslında veteriner hekim olduğunu, ancak müzisyenliğin kendisi için beni ben gibi hissettiriyor düşüncesiyle büyük bir zevkle yaptığını dile getirmiştir. Milyonlarca insanın duygularına ve gönüllerine misafir olmanın gurur verdiğini belirtmiştir.

Irmak Arıcı, Sosyal medya platformu olan Youtube üzerinde açmış olduğu kanalda “Gece gibi gönlün” isimli ilk çalışmasını yayınlamıştır. Kısa sürede yaklaşık 10 milyon izlenme sayısına ulaşarak ismini duyurmayı başarmıştır.

Irmak Arıcı, en son Mustafa Ceceli, ile birlikte seslendirdiği “Mühür” isimli şarkı çok kısa zamanda 40 milyon izlenmeye ulaşarak şarkıcının ünlü olmasını sağlamıştır.

IRMAK ARICI KİŞİSEL BİLGİLER

Gerçek adı: Irmak Arıcı
Doğum Tarihi: 31/07/1996 (24 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Sevgilisi: Bilinmiyor
Boy: 1.68
Kilo: 52
Burç: Aslan
Meslek: Şarkıcı
Doğum yeri: Çankırı

Güncelleme: 01/08/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir