Biyografi

Tuğçe Kandemir Kimdir? Nereli, boyu kilosu kaç, kaç yaşında, sevgilisi kim?

Sosyal medya platformu olan Youtube üzerinde Seslendirdiği şarkılar ile bir anda tatınmış simalar arasında yer almayı başaran Tuğçe Kandemir kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evlimi, sevgilisi kim? gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında..

Tuğçe kandemir kimdir

TUĞÇE KANDEMİR KİMDİR?

Tuğçe Kandemir 1996 yılında mersinde dünyaya gelmiştir. Edebiyat öğretmeni olan Tuğçe Seslendirmiş olduğu bir şarkıyı Sosyal medya platformu olan Yotube üzerinde yayınlaması ile kısa sürede şöhret kapılarını aralamıştır.

Aşk ve hüzün üzerine söylediği şarkıları ile bilinir. Şarkıcılığa amatör olarak başlamış videoları YouTube’da beğenilince kendi şarkısını çıkarmaya karar vermiştir. 2018 yılında öğretmenlik yaparken ilk şarkısı “Bu Benim Öyküm” adlı parçayı söylemiştir. Esas çıkışını Bilal Sonses ile birlikte söylediği “İçimdeki Sen” parçası ile yapmıştır. Bu şarkı YouTube’da 100 milyonun üzerinde izlenilmiştir. 2019’da söylediği “Yelkovan” şarkısı ise 50 milyonun üzerinde izlenmiştir. Hâlâ Mersin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

2020 yılının başlarında “Kurban oldugum” isimli şarkısı ile yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanmıştır. Yaklaşık 3 ay gibi kısa bir sürede 100 milyon izlenmeyi geçmiştir.

TUĞÇE KANDEMİR KİŞİSEL BİLGİLER

Tam AdıTuğçe Kandemir
Doğum Tarihi1 Ocak 1996 (24 yaşında)
BurçOğlak
NereliMersin
MeslekÖğretmen, Şarkıcı, Youtuber
CinsiyetKadın
ilişki durumu Bekar
ikametİstanbul
Boyu167 cm
kilo62 kg
göz rengi siyah
Eğitim Lisans Mezunu
Uni.Mersin Ünivesitesi
Güncelleme: 19/08/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir