Genel

Yeni Çeyizlik Tığ Oyaları Modelleri

Genç kızların çeyizlik eşyaları arasında  olmazsa olmazı elbetteki bir birinden güzel  oya çeşitleridir. Sizler için yeni 2020 çeyizlik tığ oya modelleri arşivi hazırladık.

Tığ oyaları Modelleri
Tığ oyaları


TIĞ OYALARI MODELLERİ

Tığ oyalarını bir çok alanda kullanmak mümkün. Baş örtüsü, havlu, yazma vs gibi bir çok farklı alanda uygulaya bilirsiniz. Sizler için hazırladığımız çeyizlik tığ oyaları arşivimizde bir çok yeni model örnekleri yer almakta  bu örnekler arasında beğendiğiniz örneği alıp havlu kenarına yada yazma kenarlarına kullana bilirsiniz.

2018 TIĞ OYALARI ÇEYİZLİK OYALAR

Aşağıda paylaştığımız oyaları inceleyerek sizlerde havlu ve yazmanıza yapacağınız oya modeli için önceden fikir yürütebilirsiniz. Çiçekli, boncuklu, tek renk ve tek sıra tığ oyaları en çok yapılan modellerdendir.. Ayrıca kalem ile yapılan oyalar ve daha fazlası aşağıdaki 2020 tığ oyaları arşivinde yer alıyor. 2018 tığ oyası modelleri geçen yıla göre daha canlı renkleri barındırıyor.

Tığ oyası örnekleri arasından benim en çok sevdiğim model boncuklu olanlar. Boncuklu olan modeller ile çok şirin yazmalar ve yemeniler yapılıyor. Bu yazma oyaları ve yemeniler de çeyiz bohçalarının bir parçasıdır. Kenar dantelleri için tercih edilen tığ işleri aşağıda yayınlamış olduğumuz resimlerden inceleyebilirsiniz. Bakalım paylaştığımız tığ oyası modellerini beğenecek misimiz.

Güncelleme: 04/09/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir