Biyografi

Nur Viral Kimdir – Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kim?

Beyaz Tv ekranlarında Yayımlanan “Hayatta Her Şey Var” isimli programı Sunan Nur Viral Kimdir? aslen nereli, boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nur viral evli mi, sevgilisi kim? işte bütün detaylar..

nur viral kimdir, nur viral nereli
Nur Viral

NUR VİRAL BİYOGRAFİ

Nur Viral, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini İstanbul’da bitiren Nur Viral, üniversite eğitimini de İstanbul’da başarıyla tamamlamıştır. Nur Viral Kadıköy Anadolu musiki ve Üsküdar Musiki cemiyetlerinde dersler aldı.Bu cemiyetlerin konserlerinde sunuculuk yapan Nur Viral spikerlik ve diksiyon eğitimi alarak radyo sunucusu oldu. 1993 yılında radyoculuk hayatına başlayan Nur Viral ‘5. Mevsim’adlı Türk Sanat Müziği programını uzun yıllar sundu. Bu programı sunmasının özel sebeplerinden biri de, gen ismin Türk Sanat Müziği’ne olan düşkünlüğüdür. Kendisi de küçük yaşlardan beri Türk Sanat Müziği eserleri söyleyen Nur Viral, bu alanda programlar yaparak Türk Sanat Müziği’ne katkıda bulunmak istediğini de çeşitli demeçlerde açıklamıştır. Birçok radyo kanalında yayın yönetmenliği ve sunuculuk yapmıştır.

Türkiye’nin ilk sağlık programı olan ‘Bizim Mevsimler’ adlı programı Tatlıses Tv’de sunmuştur. Türkiye’nin en başarılı sunucularından biri olması nedeniyle, çok sayıda TV teklifi alan başarılı isim, bu sayede birçok farklı kanalda birden çalışma fırsatı elde etmiştir.


En fazla çalıştığı kanal konumunda olan Tatlıses Tv’de yaptığı programla birlikte İbrahim Tatlıses ile tanışma fırsatı yakalayan başarılı isim, ünlü sanatçı aracılığı ile sanat müziği söyleme rüyasına kavuşmuştur. Ayrıca Tatlıses Tv’nin en uzun süre yayın yapan isimlerinden biri olan Nur Viral, ”Hayat Ağacı”adlı kadın programını Tatlıses Tv ve ortak yayın yapan 40 yerel televizyonda 5 yıl süre ile sürdürmüştür.

Televizyonların en çok tanınan simalarından biri olan başarılı isim, birçok farklı televizyon kanalında da boy göstermiştir. Samanyolu,TNT,Kanal 7,Show Tv,Türkmax Gurme ve Beyaz Tv başta olmak üzere birçok kanalda sağlık ve yemek programı yapmıştır. Yemek yapmayı çok seven Nur Viral sunduğu yemek programlarını başarıyla gerçekleştirmiştir. 2016 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Cemil Ertem ile Roma Büyükelçiliği’nde dünya evine giren Nur Viral’ın ilk evliliğinden bir kızı bulunmaktadır. Nur Viral 3 sezondur Beyaz Tv’de devam eden “Hayatta Her Şey Var” adlı kadın programını halen sunmaktadır. Genel olarak reytingleri yüksek seyreden bu program sayesinde, Nur Viral’ın uzun bir süre daha Beyaz TV’de çalışacağını söylemek zor değil.

Nur Viral Kişisel bilgiler

Tam Adı Nur Viral
Doğum Tarihi13.05.1974
Doğum yeriİstanbul
Boyu173 cm
Kilosu59
BurcuBoğa
Güncelleme: 13/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir