Biyografi

Turabi Çamkıran Kimdir – Boyu kilosu kaç, aslen nereli, kaç yaşında, sevgisili kim?

Tv8 Ekranlarında yayımlanan Fenomen program Survivor yarışmasında tanınan Turabi Çamkıran Kimdir? aslen nereli, boyu kilosu kaç, kaç yaşında, evli mi, sevgilisi var mı? işte bütün detaylar..

turabi boyu kaç, aslen nereli
Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran Biyografisi

Turabi Çamkıran, Mersin’in Erdemli ilçesinde 10 Mart 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını Mersin’de geçirmiştir. Lise zamanlarında Break Dansa merak salan Turabi bu merakını geliştirmek için, Mersin Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde eğitim aldı. Hiphop Street dansı haricinde Break Dans ve birçok dansı yaparak özel dersler vermekteydi. Yaşadığı çevreye bağlı olarak dövüş sanatları almaya başladı. Yaptığı dövüş sanatı olan “Muay Thai” nın anavatanı olan Tayland’a yerleşti. Burada kendini geliştirerek dövüşçü olmayı başarmış ve müsabakalara çıkarak para kazanmaya başladı. Çıktığı müsabakalardan dayak yiyince hırslanıp bu alanda bir numara olmaya karar vermiştir. 2008 yılında Türkiye’de TV yarışma programı olan “Benimle Dans Eder misin?” yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmadan üçüncü olarak mağlup olmuştur. Aradan beş yıl geçtikten sonra Acun Ilıcanın sunduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışma programına katıldı. 2014 yılında ise “Survivor Türkiye” programında Gönüllüler takımında yarıştı ve bu yarışmada birinci olmayı başarmıştır. Sonrasında “Survivor All Star” yarışmasına katıldı. 4 Haziran 2015 yılında yapılan yarışmada ilk finalist olan Turabi Çamkıran Kıbrıs’a gönderildi. Merve Aydın ile finali oynayan Turabi SMS oylamasında birinci oldu.


Turabi Çamkıran, başarılarının sonucunda Türkiye’de birçok sanatçının konser ve kliplerinde dansçı olarak yer aldı. Türk Televizyonlarında yayınlanan “Kertenkele” dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olarak; Timur Acar, Sinan Çalışkanoğlu, Gafur Uzuner, Dilşad Şimşek, Sera Tokdemir, Umut Oğuz, Eda Özerkan ve Selahattin Taşdöğen ile birlikte dizide yer aldı. Turabi Çamkıran, 2018 yılında “ Survivor 2018 All Star” yarışmasında bu kez “Ünlüler” Kadrosunda yer aldı. Ünlüler kadrosunda yer alan kişiler; Ümit Karan, Turabi Çamkıran, Adem Kılıçcı, Sema Aydemir, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Damla Can, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Sahra Işık ve Nihat Doğan’dır. “Survivor 2018 All Star” yarışmasının “gönüllüler” takımının oyuncu kadrosu ise şu şekildedir; Cumali Akgül, Gamze Aksu, Marcus, Ramazan Kalyoncu, Birsen Bekgöz, Funda Alkayış, Melik Özkaya, Yağmur Banda, Gizem Kurtulan, Ecem Karaağaç ve Anıl Berk Baki’dir.Turabi’nin yer aldığı Film ve Diziler ise şunlardır: 2014 yapımı Sabit Kanca filmi, 2016 yapımı Kertenkele dizisi,2017 yapımı Ketenpere filmidir.

Turabi Çamkıran Kişisel bilgiler

Tam AdıTurabi Çamkıran
Doğum Tarihi10 Mart 1988
NereliErdemli / Mersin
SevgilisiSahra Işık (Söylenti)
BurcuBalık
MesleğiDansçı
Boyu180 cm
Kilosu75
Göz rengiKahverengi
Saç rengiSiyah
Güncelleme: 13/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir