Biyografi

Jessica May Drociunas Kimdir – Boyu kilosu kaç, Nereli, Kaç yaşında, Sevgilisi kim?

Yeni Gelin dizisinin Bella`sı Jessica May Drociunas kimdir? aslen nereli, kaç yaşıında, boyu kaç cm, kilosu kaç, evli mi, sevgilisi kim, Jessica May Drociunas burcu v gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında yer alıyor..

Jessica may nereli

JESSİCA MAY DROCİUNAS KİMDİR HAYATI

Jessica May, 5.12.1993 tarihinde Brezilya’nın Paranacity şehrinde dünyaya gözlerini açtı. Kitap okumayı ve ata binmeyi çok seven başarılı oyuncu ve model, 1.75 boyunda, yeşil gözlüdür. Eğitim hayatı hakkında Biyolojik Bilimler Bölümü’nü tercih eden Jessica May, kariyerine model olarak devam etmek istediğinden dolayı eğitim hayatına bir süre ara verdi. Köpekleri çok sevdiğini belirten Jessica May, özellik ile sokak köpeklerine elinden geldiğince bakmaya çalışıyor. En büyük hayallerinden bir tanesi de sokakta rastladığı yardıma muhtaç köpeklerden bir köpek çiftliği kurabilmek. 15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica‘nın annesi öğretmen ve babası çiftçi olup aslen Brezilyalılardır. Ayrıca veterinerlik bölümünde okuyan bir de erkek kardeşi vardır. Türkiye’yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan zevk alan oyuncunun farklı şehirleri gezmek, samimi ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında.

Başarılı oyuncu ve model olan Jessica May, Türkiye’ye ilk kez 16 yaşında gelmiş. Birkaç reklam filminde oynadıktan sora tekrar Brezilya’ya dönen May, Türkiye’den bir dizide başrol oynamak için teklif aldıktan sonra Türkiye’ye geri dönmüş ve Show Tv’nin başarılı dizisi Yeni Gelin’de Bella karakteri ile başrol alarak ilk oyunculuk kariyerine başlamış. Dizi May’in sayesinde bir hayli sevildi ve daha şimdiden başarılı oyuncunun pek çok hayranı var ülkemizde. Dizinin güçlü kadrosu ve eğlenceli senaryosu ile başarılı bir dizi fakat May’in de katkısı büyük. Daha yayınlandığı ilk günden itibaren pek çok izleyicin gönlünde taht kuran May, oldukça başarılı bir iş yapıyor ve çokça seviliyor ülkemizde.


Yakın zamanda evleneceğini belirten başarılı model ve oyuncu, bir Türk ile birlikte. Fotoğrafçı sevgilisi ile yakında evleneceklerini açıklayan May, 24. Yaş gününde erkek arkadaşından Portekizce evlilik teklifi almış ve kabul etmiş. Dizinin senaryosunun kendi hayatına dönüşeceğini düşündüğünü söyleyen May, Türkiye’nin yeni gelini olacağını ve Brezilya’ya Türk damat gideceğini açıkladı. Türkiye’yi ve Türkçeyi çok sevdiğini açıklayan May, Türkçeyi bir şarkıya benzettiğini ve her gün yeni kelimeler öğrendiğini söyledi. En çok duyduğu kelimenin de “aynen” olduğunu belirten oyuncu, Türkiye’nin artık onun 2. Vatanı olduğunu söylüyor.

JESSİCA MAY DROCİUNAS KİŞİSEL BİLGİLER

Adı Soyadı: Jessica May Drociunas
Doğum Tarihi: 5 Aralık 1993
Nereli: Paranacity, Parana, Brezilya
Burcu: Yay
Kilosu: 53
Boyu: 1.75
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Biyolojik Bilimler Bölümü
Sevgilisi: Var
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/jessicamayofficial
Twitter Hesabı: twitter.com/jessicamay_br
Facebook Hesabı: www.facebook.com/jessicamaydrociunas

Güncelleme: 16/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir