Biyografi

Deren Talu Kimdir – Boyu Kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Güzelliği ve düzgün fiziği ile bütün dikkatleri üzerine çeken  Deren Talu, Mode ve oyunculuk dünyasının yakından takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Peki Deren Talu kimdir? boyu kilosu, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim? işte bütün detaylar..

deren talu nereli
Deren Talu

DEREN TALU KİMDİR? HAYATI

Deren Talu, 1996 yılında Amerika`da dünyaya gelmiştir. Eren Talu ile Güzellik kraliçesi ve spiker olan Defne Samyeli`nin kızı olan Deren`in Derin isminde birde kız kardeşi vardır. Eren Talu ile Defne samyeli 2011 yılında boşanmışlardır.

Deren Talu, bir röportaj’da Amerika Las Vegas’ta doğduğunu belirten Deren Talu çocukluk yıllarının ise İstanbul Bebek’te geçtiğini açıklamıştır. İlkokul hayatı boyunca babaannesi, dedesi ve kuzenleri ile birlikte Boğaz’da güzel zamanlar geçirerek yetiştiğini belirtmiştir. Ayrıca Amerika’da kaldığı sürede oyunculuk ve mankenlik eğitimi de almıştır. Santa Monica College’da okuyup bir yandan NYFA’nin oyunculuk kursuna gitmiştir.

Atıl Kuloğlu’nun düzenlemiş olduğu bir defilede ilk mankenlik deneyimini yaşayan Deren Talu mankenlik ajansları ve yönetmenlerin yakın takibine girmeyi başarmıştır.

Lise eğitimini Enka Okullarında tamamlamıştır. Ardından eğitimine Amerika’da devam etmiştir. 2017 yılında ise oyunculuk kariyeri için eğitimine ara vermiştir. Uzun yıllar yaşantısını Los Angeles’ta sürdürmüş ve İstanbul’a dönüş yapmıştır.

Son dönemlerde film ve dizi yapımcılarının kıskacı altında olan Deren Talu ilerleyen dönemlerde bu sektörde oyuncu olarak yer alacakmı merak konusudur.

Estetik yaptırıp yaptırmadığı sıkça merak edilen bir konudur. Daha önce bir çok haber ve magazin sitesinde burun bölgesinden ufak bir operasyon geçirdiği belirtilmektedir.

Sevgilisi kimdir? sorusu ise 2018 yılında 6. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk’ün torunu Mehmet Korutürk ile birlikte görüntülenmesi ile çalkalanmıştır. Ancak bu birlikteliğin sürüp sürmediği bilinmemektedir.

DEREN TALU KİŞİSEL BİLGİLER

Gerçek adı: Deren Talu

Doğum Tarihi: 19/11/1996 (22 yaşında)

Eğitim Durumu: Lise

Medeni Hali: Bekar

Boy: 1.80

Kilo: 50

Burç: Akrep

Meslek: Manken/Model

Doğum yeri: Amerika Las Vegas

Sevgilisi: Mehmet Korutürk ( Söylenti )

Güncelleme: 19/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir