Biyografi

Esra Erol Kimdir – Kaç yaşında, Boyu Kilosu kaç, Aslen nereli, Sevgilisi kim?

İzdivaç Programı Sunuculuğu ile Tanıdığımız Esra Erol’un  Özel hayatı ve kari hakkında merak edilen bütün detayları sizler için derledik. Ersa Erol kimdir?, Kaç yaşında, Aslen nereli, Evli mi, Eşi kim, Kaç çocuğu var? işte bütün detaylar..

esra erol nereli
Esra Erol

ESRA EROL’UN HAYATI BİYOGRAFİSİ

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık’lı bir ailenin çocuğudur. İsmi Seyfi ve polis olan babasının atama olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini bitirdi. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Sarih Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon kısmında eğitim aldı.

Kanal D’de “Turkuaz” isimli bir program sundu. Ardından Technology Channel’da Siemens Mobile Kuşak Sunuculuğu yaptı.

Esra Erol, evlilik programı sunmaya Flash TV’de “Desti Izdivaç”isimli programla başladı. Oradan Star TV’ye geçip “Esra Erol’la İzdivaç” isimli programı ile bir ekran yıldızı haline geldi. Sonra kanalla yollarını ayırıp ATV’ye transfer oldu “Esra Erol`la Evlen benimle” programı sunmaktadır.

2 Temmuz 2010 tarihinde Kürt İdris lakaplı mafya babasının oğlu Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir isminde oğlu oldu. 21 Kasım 2015 tarihinde Ömer isminde bir oğlu daha oldu.

Esra Erol, 2004 senesinde Kanal 7’de yayınlanan Kalp Gözü isimli dizide, Cennet Semti isimli TV dizisinde, 2005’te Başkan isimli TV filminde, aynı sene Tuzak isimli TV dizisinde, 2009 senesinde Kanal-İ-zasyon isimli sinema filminde davetli oyuncu ve 2010 senesinde de Kamerayla İzdivaç isimli filmde roller üstlendi.

Esra Erol, uzun vakitten beri ATV’de yayınlanmakta olan “Esra Erol`la Evlen benimle” isimli evlilik programıyla bir hayli bireyin mutluluğuna aracılık etmektedir. Son yarıyılda, popülaritesinin çoğalması sebebiyle de sosyal mesullük projelerinde de yer alan Esra Erol, bayanlara şiddete karşı kaleme aldığı kitabıyla da, şiddete uğrayan bayanların sesi olmaya onlara destekledimeye çalışmaktadır. Şu an hala daha izdivaç programı sunarak programa müracaat etenleri evlendirmeye çalışıyor.

ESRA EROL KİŞİSEL BİLGİLER

Tam Adı
Esra Erol

Yaşı
12 Mayıs 1982 (36 Yaşında)

Sevgilisi/Eşi
Ali Özbir

Güneş Burcu
İkizler

Doğum Yeri (Nereli)
İstanbul / Türkiye

Mesleği
Sunucu

Göz Rengi
Kahverengi

Doğal Saç Rengi
Koyu Kahverengi

Kilosu
59

Boyu
1.66 cm

Güncelleme: 19/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir