Biyografi

Buse Arslan Akdeniz Kimdir – Kuruluş Osman Aygül boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli sevgilisi kim?

ATV Ekranlarının iddalı dizisi Kuruluş Osman oyuncularından Buse Arslan Akdeniz yani Aygül kimdir? sorusu bir hayli merek konusu oldu. Kuruluş osman aygül nereli, Aygül boyu kilosu kaç, kuruluş osman aygül evli mi, sevigilisi var mı gibi bütün sorulara yanıt yazımızın devamında yer alıyor.

buse arslan akdeniz kimdir, kaç yaşında
Buse Arslan Akdeniz

BUSE ARSLAN AKDENİZ KİMDİR?

Buse Arslan Akdeniz 1992 istanbul doğımludur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümden mezun olmuştur. Ardından Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Oyunculuk Bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Erdem Güney Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Şimdiye kadar Akasya Durağı, Avrupa Avrupa, Yalan Dünya, Benim Hala Umudum Var, bizim Okul, Kertenkele, Kocamın Ailesi ve Aşk Yalanı Sever isimli dizilerde rol almıştır. 2018 yılında ise Atv ekranlarının yeni dizisi Kocaman Ailem’de Berrak karakterini canlandırmıştır.

Şu Sıralar ATV ekranlarında yayımlanan Diriliş Ertuğrul Dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman isimli dizi kadrosunda yer almaktadır. Kuruluş Osman’da Dündar Bey’in kızı Aygül Hatun karakterine hayat vermektedir.

KURULUŞ OSMAN AYGÜL HATUN KİMDİR

Dündar Bey’in Güzeller güzeli kızı Aygül Hatun Amcasınn oğlu olan Osman Bey’e sevdalıdır. Osman Beyin Bala Hatun ile evlenmesi ile bir hayli hayalkırıklığı yaşayan Aygül Hatun yinede Osman beye toz konduramamaktadır.

kuruluş osman aygül hatun

BUSE ARSLAN AKDENİZ BOY KİLO YAŞ KİŞİSEL BİLGİLER

Gerçek adı: Buse Arslan Akdeniz
Doğum Tarihi: 29/12/1992 (28 yaşında)
Eğitim Durumu: Yüksek Lisans
Segilisi/Eşi: Evli (Kazım Akdeniz ile)
Boy: 1.70
Kilo: 55
Burç: Oğlak
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
Mezuniyet: Beykent Üniversitesi Kadir Has Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Güncelleme: 21/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir