Biyografi

Cihangir Ceyhan Kimdir – Boyu kaç, kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Sıfır Bir isimli amatör dizide rol alarak adından söz ettirmeyi başaran Cihangir Ceyhan Yani Namı diyar Cio sergilediği üstün performan ile Show TV ekranlarında yayımlanan Fenomen dizi Çukur isimli dizide Azer kurtulmuş ile karşımıza çıktı. İlk profesyonel başrol deneyimi ise şu sıralar Show tv de yayımlanan Alev Alev dizisinde yaşamakta.. Peki Cihangir Ceyhan kimdir? aslen nereli, boyu kilosu kaç, evli mi, kaç yaşında, sevgilisi kim? hep birlikte öğrenelim..

cihangir ceyhan nereli, cio kaç yaşında
Cihangir Ceyhan

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR

Cihangir Ceyhan namı diyar Cio, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan Cihangir Ceyhan; ilk oyunculuk deneyimini Yusuf adlı sinema filmi ile yaşamıştır.

Adana’nın kenar mahallelerini ve suç dünyasını anlatan bir film yapmak her zaman arkadaşları ile birlikte hayal ettiği bir şeydi. Yönetmen Kadri Beran Taşkın ile uzun süredir arkadaştır. Onunla birlikte Adana’nın sokaklarını anlatan, gayri meşru hayatları ve varoşta geçen hayatı konu alan hayallerini gerçekleştirmişlerdir. Daha sonra ekip büyümüş ve İki arkadaşın hayali büyüyerek Adana’nıncio dışına taşmıştır.

Özellikle Sıfır Bir dizisinde bakale seni pis ederim ha repliği ile büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. Dizi ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde semt sakinleri Cio karakteri ile ismini duyuran Cihangir Ceyhan’a büyük bir ilgi göstermektedir. Gelecek bir çok dizi ve sinema filminde başrol oyuncu olarak yer alması hayranlarının en büyük beklentisidir. 2018 yılında Çukur dizisi’ne katıldığı yönünde haberler yapılmış ancak, haberlerin doğruyu yansıtmadığı tarafından dile getirilse de 2019 yılında diziye dahil olmuştur.

Sosyal medya Facebook, instagram ve twitter hesapları tablo bölümümüzde bulunmaktadır. Resmi İnstagram hesabında 2019 yılı itibari ile 1.1 Milyon, Twitter hesabında ise 25 B takipçisi bulunmaktadır.

Cihangir Ceyhan aslen nerelidir; Kürt kökenli oyuncu Aslen anne tarafından Diyarbakır, baba tarafından ise Elazığ‘lıdır. Ailenin en küçük çocuğudur.

CİHANGİR CEYHAN BOY, KİLO, YAŞ KİŞİSEL BİLGİLER

Gerçek adı: Cihangir Ceyhan
Doğum Tarihi: 15/10/1989
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Sevgilisi kim: Bilinmiyor
Boy: 1.77
Kilo: 75
Burç: Terazi
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
Doğum yeri: Adana

Güncelleme: 21/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir