Biyografi

Ecem Karavus kimdir – Boyu kaç, Kilosu kaç, kaç yaşında, sevgilisi kim?

Ecem karavus kimdir? Ecem karavus aslen nereli, Ecem karavusun boy kilosu kaç, ecem karavus kaç yaşında, ecem karavusun sevgilisi kim? gibi bir çok sorunuza yanıt aşağıda yer almaktadır.

Ecem Karavus

ECEM KARAVUS KİMDİR?

Pis Yedili dizisinin ekranlara kazandırdığı bir başka oyuncu da Ecem Karavus olmuştur. Dizi serüvenine başladığı ilk dizi değildir ancak bu dizi, o dönemde rol alan arkadaşları gibi o da kariyerinde önemli bir hamle yapmıştır.

Ecem Karavus kimdir? Hangi projelerde yer almıştır? Nerelidir gibi sorularınıza bu yazıda yanıt bulabilirsiniz.
9 Nisan 1989 doğumlu olan oyuncu, İstanbul Sarıyer’de dünyaya gelmiştir. Koç burcudur. İlk tanınmaya başladığı dizi Pis Yedili olmuştur. İlkokul döneminde gittiği Fethiye’de Süper Lisede okuduktan sonra Üniversite yıllarında İstanbul’a dönmüştür.

Her ne kadar üniversite okumaya karar verse de, onun için oyunculuk en önemli hayaldi. Daha önce oynadığı reklam filmlerinin üzerine çıkmak, önemli dizilerde ve filmlerde rol almak istiyordu. Bu, onun küçük yaşlardan beri hayaliydi.

Üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesinde başlamıştır. 3. Sınıfa kadar devam ettiği Edebiyat Fakültesinde, Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünü bir süre dondurmuştur. Halen bu bölümü tamamlama gayretinde olduğu bilinmektedir.

Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu küçük yaşlarda iken gazetelerde görülmeye başlamış, daha sonra çeşitli reklamlarda görev almıştır. Özellikle banka reklamlarının aranan ismi olmuştur. Görev aldığı reklam filmlerinin sinema gösterimlerinde de yayınlanması ile daha fazla ün kazanmıştır.

Güzel oyuncu, Pis Yedili dizisinin Aliece’i olmasının yanı sıra Muhteşem Yüzyıl, Dinle Sevgili, Alın Yazım, Hayati ve Diğerleri dizilerinde de rol almıştır. Bunların yanı sıra, 9on, Bayram Abi, Vezir Parmağı filmleri de oyuncunun rol aldığı filmler arasındadır.

Bir dönem modellik de yapan oyuncu, muhteşem fiziği ile de göz doldurmuştur. 1,70 boylarında 55 kg. olan oyuncu, yeşil göze ve kahverengi saça sahiptir.
Güzelliği ve oynadığı roller ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ecem Karavus, ile ilgili biraz da magazin haberlerinden bahsedelim. Bekar olan oyuncunun bir dönem Burak Alkaş ile aşk yaşadığı söylenmiştir. Neden ayrıldığı bilinmese de bu kişiden ayrıldığı, şuan da kiminle çıktığının bilinmediği kulislerde konuşulmaktadır.
Oyuncunun yeni projelerde yer alıp almayacağı, aşk hayatında neler yaşadığı, ne zaman evleneceği konuları ise gizemini korumaktadır.

ECEM KARAVUS KİŞİSEL BİLGİLER

Ecem Karavus Nereli: Muğla
Ecem Karavus Doğum Tarihi: 9 Nisan 1989 doğumlu Yaşı : 27
Ecem Karavus Kilosu: 51
Ecem Karavus Boyu: 1.70
Ecem Karavus Saç Rengi: Açık kahve
Ecem Karavus Göz Rengi: Yeşil
Ecem Karavus Burcu: Koç Burcu
Ecem Karavus İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/suvarakmece/
Ecem Karavus Sevgilis – Eşi Kimdir: Barış Alkaş
Ecem Karavus Twitter Adresi: https://twitter.com/ecmkrvs
Ecem Karavus Facebook Adresi: https://tr-tr.facebook.com/ecemfc
Ecem Karavus Eğitimi: İstanbul Ünv. Çağdaş Yunan Dili Edebiyatı Böl. Mezun
Ecem Karavus Mesleği: Model ve Oyuncu

Güncelleme: 21/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir