Biyografi

Ezgi Asaroğlu Kimdir – Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?

Ezgi Asaroğlu Oyunculuğun yanı sıra özel yaşamı ilede ilgi odağı olan ünlüler arasında yer almakta.. Peki Ezgi Asaroğlu kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi, sevgilisi kim? gibi bütün sorulara yanıt yazımızın devamında..

Ezgi Asaroğlu

EZGİ ASAROĞLU HAYATI ( BİYOGRAFİSİ )

18 haziran 1987 izmir doğumlu olan Ezgi Asaroğlu bir çok dizi ve fimlde rol almasına rağmen O hayat benim dizisinde Bahar karakteri ile Keremcem ile baş rol oynadıgı dizide tanındı. O dönemlerde keremcem ile ismi anılmaya başlandı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Antropoloji bölümünü bitirmiştir ve ilk oyunculuk deneyimini Bir Dilim Aşk dizisi ile gerçekleştirdi.

Yurt dışı başarısını Avusturya- Fransa’nın ortak yaptıkları For A Moment Freedom adlı filmle 2008 yılında kazanmıştır. Hatırla sevgili, Bin bir gece, gece sesleri, Menekşe ile halil gibi bir çok yapımda rol almıştır.Bunlar dışında Leyla ile Mecnun dizisinde 30 bölüm rol aldı. Asaroğlu, “Kampüste Çıplak Ayaklar” ve “Acı Aşk” filmlerinin ardından, En Mutlu Olduğum Yer filmi ile bir kez daha beğeni topladı . Leyla ile Mecnun dizisi sonrasında Yağmurdan Kaçarken dizisiyle televizyon ekranlarında; Aşk Kırmızı , Cennetten Kovulmak , Sağ Salim 2 gibi sinema filmleriyle de beyazperdedeki yerini korudu. Aşk Kırmızı filmiyle oyunculuğuna dair aldığı övgüler artarken, başrolünü üstlendiği bir diğer film Cennetten Kovulmak da 50. Ulusla aldı. En son sinema filmi olan Sağ Salim 2 en çok izlenen türk filmleri arasında yer aldı.

EZGİ ASAROĞLU Kişisel bilgiler

Adı Soyadı: Ezgi Asaroğlu
Doğum Tarihi: 18 Haziran 1987
Nereli: İzmir
Burcu: İkizler
Kilosu: 56
Boyu: 1.65
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Antropoloji bölümünü bitirmiştir.
Sevgilisi:
Evli mi: Hayır
instagram Hesabı: www.instagram.com/ezgi_asaroglu
Twitter Hesabı: twitter.com/ezgi_asaroglu

Güncelleme: 21/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir