Biyografi

Buse Narcı kimdir Kaç kilodur Boyu kaç Aslen Nereli sevgilisi kim Hangi dizilerde oynadı?

Buse Narcı kimdir?aslen nereli, boyu kilosu kaç, kaç yaşında,evli mi, sevgilisi kim? gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında yer almakta..

buse narcı nereli
Buse Narcı

BUSE NARCI KİMDİR ( HAYATI )

8 temmuz 1993 Muğla Fethiye doğumlu olan Buse Narcı Yaşamının büyük bir bölümünü fethiyede geciren güzel oyuncu Öğrenimini burada tamamlamıştır. Yaşamına ilişkin verdiği bilğilere göre Moda ilegilenmekten hoşlandığını dile geritmiştir.

Buse Narcı Özcan deniz ile olan birlikteliginin ardından tanınmaya başlandı ardından katıdıgı yarışma programlarınında etkisi ile kısa sürede Tv dizilerinde boy göstermeye başladı. Kenan ışığın Sunmuş oldugu Kim Milyoner olmak ister yarışma programında ilk soruda elenen Buse Narcı farklı yarışma programlarındada karşımıza cıkmıştır.

Şu sıralar Türk malı isimli dizide Selin karakterini canlandıran Buse narcı Posta gazetesinden Canan Danyıldız ile bir söyleşi gercekleştirdi bu söyleşiden bir kesit aşağıda yer almaktadır.

TÜRK MALI SELİN BUSE NARCI POSTA GAZESESİ SÖYLEŞİSİ.

“BAKKALA GİDERKEN BİLE İÇ ÇAMAŞIRIM TAKIMDIR”
Posta Gazetesi’nden Canan Danyıldız’a konuşan Buse Narcı, “Evli olmadan da bir erkekle evli gibi yaşayabilirim. Erkeğimi her açıdan mutlu ederim.” diyerek çok konuşulacak itiraflarda bulundu. Ateşli bir kadın olduğunu da söyleyen Narcı, “İç çamaşırı ve parfüme takıntım var. Bakkala giderken bile takım iç çamaşırı giyerim.” dedi.

”EVELENECEK ADAM BULAMAZSAM SPERM BANKASINA GİDERİM”
“Diyelim evlenilecek adam karşınıza çıkmadı, ne olacak? Sperm bankasına gider misiniz?” sorusuna Buse Narcı şöyle cevap verdi: Eğer bulamazsam, düşünebilirim. Sperm bankasında fotoğraflarından baba adayını seçebiliyorsun, bu bir artı. Ama ben evlenecek kocayı bulurum, evde kalmam.

Gündemdesiniz! Göz renginizi ameliyatla değiştirdiniz mi?
Bu dedikodulara gülüp geçiyorum. İnsanlar kusur bulmak istediklerinde bir şekilde bunu yapar. Bu ameliyatı yaptırmadım. Zaten Instagram’a bakarsanız, koyduğum çocukluk fotoğrafımda da gözlerim renkli.

Peki böyle bir imkan olsa, bu ameliyatı yaptırır mıydınız?
Asla yaptırmazdım. Ameliyat olmaktan çok korkarım. 20’lik dişimi çektirmem gerek, ondan bile korkuyorum. Kaldı ki göz rengi değiştirme ameliyatı yaptıracağım! Canım çok tatlıdır. Dövmelerimi bile ağlaya ağlaya yaptırdım.

Yakından bakınca hakikaten kendi gözleriniz…
O ameliyatın nasıl yapıldığını biliyor musun? Gözünü oyup renkli bir mercek koyuyorlarmış. Yine de kendi göz rengin diyelim kahve ise, kenarlardan benek benek kahve görünüyormuş. Bende o beneklerden var mı?

Hiç estetiğiniz var mı peki?
Bir tek ön dişlerimi yaptırdım, saklamıyorum. Burnumu da yakından görünce, ‘Aaa yamukmuş biraz’ dedin. Ailede herkes küçük burunludur. ‘Göğüslerini yaptırdı’ dediler, o da yok. Hakkımda ne kadar çok konuşurlarsa, beni o kadar starlaştırıyorlar demektir. Eğitiminiz ne? Maltepe Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi alıyorum, yarı burslu.

“ERKEKLERİN HAYALİNDE OLMAK GÜZEL”

Sosyal medyada çok ilgi görüyorsunuz…
Evet, oradan çok iş teklifi de alıyorum açıkçası. Charlize Theron idolüm, her rolün kadını. Ama şu ara komedi yapmak istemiyorum.

Kadınlar mı, erkekler mi daha çok takip ediyor?
Daha çok kadınlar… Çocuklar da acayip takip ediyor. Çok fazla evlenme teklifi alıyorum ama hiç taciz edilmedim. Kadın ya da erkek, insanların hayallerinde olmak güzel.

Her rolü kabul eder misiniz? Mesela çırılçıplak bir iş gelse?
Hayır, soyunmam. Bedenimin tamamen görünmesini istemem. Bana özel olan şeylerin sınırlı olmasını isterim.

BUSE NARCI HAKKINDA KISA NOTLAR

Buse Narcı Doğum Tarihi 1993

Buse Narcı Nereli Muğla-Fethiye

Buse Narcı Saç rengi Sarı

Buse Narcı Kaç Kilo 48

Buse Narcı Göz rengi Mavi

Buse Narcı mesleği Oyuncu

Güncelleme: 22/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir