Biyografi

Melis Babadağ Kimdir – Boyu kaç, kilosu kaç, kaç yaşında, sevgilisi kim?

Melis babadağ kimdir? Melis babadağ aslen nereli, melis babadağın boyu kaçtır, melis babadağ kaç kilodur, melis babadağın sevgilisi kim, melis babadağ hangi burc vs gibi bütün sorularınıza yanıt aşağıda yer almakta..

Melis Babadağ

MELİS BABADAĞ KİMDİR?

Adana doğumlu olan Melis Babadağ, 17 Ocak 1984 doğumludur. Lise döneminde geldiği İstanbul’da Üsküdar Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Daha sonra Marmara Üniversitesinde öğrenimine devam eden Babadağ, güzel sanatlar fakültesinde İç Mimarlık bölümünü başarı ile tamamlamıştır. 2002 yılında yani Üniversiteye başladığı yıllarda oyunculukla tanışan, güzel oyuncu, 2002 yılından beri birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Melis Babadağ’ın oyunculuk hayatı reklam filmleri ile başlamıştır. Oyunculuk eğitimini ise Ayla Algan’dan almıştır. Oyuncunun oynadığı ilk dizi Aile Saadeti isimli dizi olmuştur. Bu dizide didar karakterini canlandırmış ve gayet başarılı bir dönem geçirmiştir.

Oyunculuk kariyerinde yavaş yavaş ilerlemeye başlayan Babadağ, teklif aldığı Geniş Aile dizisi ile izleyicilerinin beğenisini kazanmaya başlamıştır. Türkiye’de bir döneme damga vuran bu dizide, Şevval karakterini canlandırmıştı. Bildiğiniz gibi bu oyunda Cevahir, Bilal ve Şukufe karakterleri çok beğenilmiş, yaptıkları espriler uzun süre konuşulmuştur.

Melis Babadağ daha sonra ilk sinema filmi tecrübesini yaşadı. İlk oynadığı sinema filmi ise Beni Unutma oldu. Bu filmde de Sevda karakterini başarı ile canlandırdı.

Güzel oyuncu kariyerindeki en büyük sıçramayı ise Pis Yedili dizisi ile başardı. Bu dizi özellikle gençler tarafından bir dönem en çok izlenen dizi olmuştu. Oyuncuların da genç olmaları ve gençlerin yaşamlarında kesitlerin sunulduğu bu dizide aktif olarak rol almış, hatta birçok ünlü oyuncu ile aynı sahneyi paylaşmıştır.

Oyunculuk kariyerine yeni film ve diziler katmaya devam eden oyuncu, son olarak Yeşil Deniz dizisinde Zümrüt karakterini de canlandırmıştır.
Oyuncunun oynadığı tüm dizi ve filmleri, Aile Saadeti, Cam Kırıkları, Geniş Aile, İncir Reçeli, Beni Unutma, Pis Yedili, Beni Böyle Sev, Mihrap Yerinde, Yeşil Deniz şeklinde sıralayabiliriz.

Kahverengi gözleri ve kahverengi saçları ile güzelliği ile göz dolduran oyuncu, oğlak burcudur. Kulislerde dolaşan bilgilere göre de son dönemde Ümit Kantarcılar ile birlikte olduğu söylenmektedir. Oyuncunun yeniden izleyicilerinin karşısına geçeceği tarih ise şuan için bilinmiyor.

MELİS BABADAĞ KİŞİSEL BİLGİLER

Gerçek İsmi
Melis Babadağ

Melis Babadağ Nereli Asıl Memleketi Neredir ?
Asıl Memleketi Adana ilimizdir.

Melis Babadağ Kaç Yaşındadır ?
17 Ocak 1984 doğumlu ve (Nisan 2016 itibarıyla) 32 yaşındadır

Melis Babadağ Kilosu?
53

Melis Babadağ Boyu?
1.67

Melis Babadağ Saçları Ne Renk?
Kahverengi

Melis Babadağ Göz Rengi Nedir?
Kahverengi

Güncelleme: 22/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir