Biyografi

Seren Şirince Kimdir – Boyu kaç, kilosu kaç, kaç yaşında, sevgilisi kim?

Sempatik dizi oyuncusu Seren şirince kimdir? aslen nereli, boy kilo kaçtır, kaç yaşında, evlimi, sevgilisi kimdir? gibi bütün sorularınıza yanıt aşağıda seren şirince`nin hayatını kaleme alan yazımızda bulabilirsiniz..

seren sirince boyu kaç
Seren Şirince

SEREN ŞİRİNCE KİMDİR?

Seren Şirince, güzelliğinin yanı sıra, esprili kişiliği, sempatikliği ile büyük bir kitlenin sempatisini kazanmış oyuncudur. Oyuncunun kariyerinde zirveye çıktığı, izleyenler tarafından tanınmaya başladığı dizi İlişki Durumu Karışık olmuştur. Bu dizi ile birlikte Seven Ne Yapmaz dizisindeki rolü de çok beğenilmiştir.

Hemen hemen tüm İzmirli kızlar gibi İzmirli olan Seren Şirince de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş, ilk rol aldığı diziden itibaren de ekranların aranan oyuncusu olmuştur. Oyuncu, Seven Ne Yapmaz ile izleyicilerinin karşısında olmaya devam ediyor.

Seren Şirince, 01 Ocak 1991 doğumludur. Daha çok küçükken oyunculuğa adımlarını atmıştır. Tiyatro ile oyunculuğuna başlayan oyuncu, İzmir’de hizmet veren Han Tiyatrosunda eğitim almaya başlamıştır. Burada kendisini Rüçhan Gürel eğitmiştir.

Üniversite yıllarına geldiğinde ise Araf Zamanı ve Aşk Emek İster dizileri ile ekranların karşısına çıkmaya başlamıştır. Oyuncu, küçük yaşlarda tiyatro oyunculuğuna başlamış olsa da, profesyonel olarak oynadığı ilk tiyatro 2014 yılında olmuştur. Bu yıl Göl Kıyısı isimli oyunda rol almıştır. Bu tiyatrodan sonra ise reklam filmleri ile kariyer basamaklarını tırmanmaya başlamıştır.
Oyuncunun bu kadar kısa sürede büyük kitlelere ulaşabilmesinde en önemli rolü, doğallığı olmuştur. Son derece doğal görünümünü oyunculuğuna da yansıtan oyuncunun, bu nedenle de çok sevildiği konuşulmaktadır.

Köylü kız Nazlı rolü de bu şekilde aldığı rollerden birisidir. Belki de doğallığı onun köylü kız rolünü bu kadar başarı ile sürdürmesine neden olmuştur. Hatırlayacağınız gibi bu rolü 2017 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Seven Ne Yapmaz dizisinde almıştır. Hani şu Fatma ananın çiftliğinde büyüyüp, herkesin yardım elçisi olan kız var ya. İşte o rolden bahsediyoruz. Son derece acılı bir hikayenin aktörü olan bu oyuncuya rolü son derece yakışmıştır.

Oyuncunun bugüne kadar oynadığı dizi ve filmleri belirtecek olursak, Araf zamanı, Aşk Emek İster, İlişki Durumu Karışık, İlişki Durumu Evli ve Seven Ne Yapmaz dizi ve filmleri oyuncunun kariyerinde rol aldığı yapımlardır. Bir de Eti’nin Benim O reklam filminde oynadığını da hemen belirtelim.
Bekar olan oyuncu, magazin dünyasında yer alan bilgilere göre Sercan Badur ile birlikteymiş.

SEREN ŞİRİNCE KİŞİSEL BİLGİLER

Adı Soyadı: Seren Şirince
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1988
Nereli: İzmir, Türkiye
Burcu: Oğlak
Kilosu: 55
Boyu: 1.55 Cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Müjdat Gezen Sanat Merkezi
Sevgilisi: Sercan Batur
Evli mi: Hayır
Eşinin Adı: Yok
İnstagram Hesabı: www.instagram.com/serensirin
Twitter Hesabı: twitter.com/sirinceseren
Facebook Hesabı: Yok

Güncelleme: 22/12/20

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir