finans

Mana Coin Nedir, Mana Coin Fiyat Analizi

Kripto para piyasalarının Son zamanlarda en çok dikkat çeken Coinler arasında yer alan Mana Coin Ethereum tarafından desteklenen ve merkezi olmayan bir yapıya sahip olan Mana coin, kullanıcılara içerik ve uygulamalar oluşturma, deneyimleme ve bunlardan para kazanabilme imkanı tanıyor. Şu sıralar Bir cok Borsada en çok işlem gören ilk 5 coin arasında yer alan Mana Coin Fiyat beklentileri bir hayli yüksek..

Mana Coin nedir, mana coin fiyatı, mana coin analiz

Mana Coin Nedir? Ne işe yarar.

Mana Coin Decentraland (Merkeziyetsiz), Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. Kullanıcılar içerik ve uygulamalar oluşturabilir, deneyimleyebilir ve bunlardan para kazanabilir. Platformun ana özelliklerinden biri, sanal gerçekliğinde arazi satın alma ve üzerine inşa etme yeteneğidir.

Decentraland’deki arazi kalıcı olarak topluluğa aittir ve onlara yarattıkları üzerinde tam kontrol sağlar. Kullanıcılar, blok zinciri tabanlı bir parsel defteri üzerinde sanal arazinin mülkiyetini talep ediyor.

Arazi sahipleri, bir dizi kartezyen koordinat (x,y) ile tanımlanan arazi kısımlarına hangi içeriğin yayınlanacağını kontrol eder. İçerikler, statik 3B sahnelerden oyunlar gibi etkileşimli sistemlere kadar değişebilir.

Mana Coin belirteci, diğer mal ve hizmetlerin yanı sıra sanal arazi satın almak için kullanılabilir.

Decentraland ve MANA

MANA, Oculus için oluşturulmuş bir metaverse olan Decentraland’in yerel kripto para birimidir. Decentraland, kullanıcıların arazi satın alabileceği, oyunlara katılabileceği ve dünyadaki diğer kişilerle etkileşime girebileceği sürükleyici bir metaverse olarak kendisini tanımlıyor.

Decentraland’deki araziler aslında birer non-fungible token (NFT) olarak kullanıcılara sunuluyor. Decentraland içinde herhangi bir arazi yani LAND satın almanız için MANA sahibi olmanız gerekiyor. Şu anda elde edilen bilgilere göre ise Decentraland’de insanlar deyim yerindeyse çılgın gibi LAND satın alıyor.

Mana Coin Fiyat beklentileri

Decentraland’in devam edebilmesi için kullanıcıların mutlaka MANA sahibi olması gerekiyor. Bu sebeple de MANA coin’in fiyat artışının uzun vadede devam edebileceği düşünülüyor. Ayrıca Decentraland platformu geliştikçe de MANA coin’in değerinin yukarı yönlü bir ivme kazanacağı ifade ediliyor.

Şu sıralar Mana Coin Piasa fiyatı 51,92 TRY olarak işlem görmekte dolar bazında 10 dolar üzeri hedefleri kısa zamanda görmesi bekleniyor..

Not: Binance Borsasında referans linkimizle üye aynı zamanda olup işlem yaparsanız yüzde 20 indirim kazanmış olacaksınız. linke tıklayarak kayıt olunuz.. Binance kayıt linki = https://accounts.binance.com/tr/register?ref=69368183

Güncelleme: 23/11/21

Benzer İçerikler

Comments (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir