finansGenel

Yesstyle uygulaması ile para kazanma?

Son günlerde bir hayli adını duydugum bir uygulama olan Yesstyle . kore tarzi makyaj, cilt bakimi ve giyime merakli olanlar icin buyuk bir online alisveris sitesi olan Yesstyle uygulaması ile para kazanmak mümkün mü? Yesstyle 100 dolara günlük nekadar kazandırır? Yesstyle saadet zinciri mi? Yesstyle dolandırıcılık mı? gibi bütün sorularınıza yanıt bulacağız.

yesstyle ile para kazanma, yesstyle dolandırıcı mı? yestyle hangi ülkenin
yesstyle

Yesstyle Sadet zinciri Dolandırıcılık mı?

Benim düşüncem, bunun bariz bir dolandırıcılık olduğu ama gerçekten nasıl olduğunu anlayamıyorum çünkü bana arkadaşlarının bundan para çekmesinin ve kar etmesinin ekran görüntülerini gösterdi, ama bence bunun oldukça açık bir aldatmaca olduğu.

unu yaptıklarını düşünmemin tek yolu, hizmetlerinden birine yatırdığınız kripto para birimini bir şekilde stake etmeleri veya kiralamaları. Ama bu bile pek mantıklı değil çünkü çektiği miktar, APY’ye sahip olacağınız miktara yakın değil.

Arkadaşım bana daha önce mesaj attı ve bana biraz para kazanmanın kolay bir yolunu anlattı, o iyi bir arkadaş ve ona hayatım pahasına güveniyorum ve onu okuldan beri tanıyorum, bu yüzden beni şahsen dolandırmaya çalışmadığını biliyorum, bu yüzden bana her şeyi anlatıyor ve beni whatsapp’ta www.yesstyle6.com’a gitmemi ve indirmeye basmamı söyleyen bu kişiye yönlendiriyor , bunu iPhone’umda yaptım ve bir profil yüklememi istedi, ardından profil indiriyor safça yaptığım ve kaydolduğum uygulama.

Sonra benden 100USDT (tether) yatırmamı istediler ki ben yapmadım ve o zaman durdum, ancak arkadaşım bunu yaptı ve onu bunun bir aldatmaca olduğuna ikna etmek istiyorum ama nasıl olduğu konusunda biraz bilgiye ihtiyacım var.

Siparişleri tamamlayarak komisyon kazandığınızı söylüyorlar (aslında hiç mantıklı değil).

Yesstyle uygulamasına nasıl para aktarılır

Yesstyle uygulamasına kesinlikle banka yoluyla para aktarımı yapılamıyor çünkü gayri resmi işliyor bu sistem. Hal böyle olunca kripto para porsaları üzerinden para aktarma işlemi yapılmakta.

Türk yada yabancı bir çok kripto para borsasından her hangibirine para tl aktarımı yapıyorsunuz aktardığınız tl’yi dolara çeviriyorsunuz sonrasında size verilen kripto para transfer kodunu kopyalayıp bu borsalar üzerinden para aktarımı yapıyorsunuz.

Yesstyle Saadet Zinciri Nezaman Patlar?

Yesstyle nezaman patlar üyelerini mağdur eder bilinmez fakat bilinen tek bir şey var yesstyle’de er yada geç diğer saadet zincirleri gibi bir gün patlayacağıdır.

Bizim önerimiz bu gibi sistemlere dahil olmamanız dahil olanlara da ana paralarını bir an önce çekmeleridir. En azından giderse kar ettiğiniz gitsin ana paranız gitmesin..

Not:Binance Borsasında referans linkimizle üye aynı zamanda olup işlem yaparsanız yüzde 20 indirim kazanmış olacaksınız. linke tıklayarak kayıt olunuz.. Binance kayıt linki = https://accounts.binance.com/tr/register?ref=69368183

Güncelleme: 03/12/21

Benzer İçerikler

Comments (22)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir