Tabir

Rüyada Bebek Emzirmek, Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek Ne anlama gelir

Rüyada bebek emzirmek, bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mevkiye ve makama işarettir. Rüyada kadının kendi evladını emzirmesi, evladının büyük mevkiye ve makama erişmesine yorumlanır.Bir kadının düşte birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve nedenlerinin üzerlerine kapanmasına, yahut onların mapusuna işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya bayan olsun yeniden deyim bu şekildedir.

rüyada çocuk emzirmek

Bir kimse düşte sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görse, o kimse hapsolunur yahut hastalanır. Yahut üzerine kapı kapanır. Çocuk emziren anne rüyayı her zaman iyiye yorumlanmıştır.

Rüyada bebek emzirmek nedir

Şayet Rüyayı gören Hamile bir bayansa gebeliğinden kurtulur. Bazı yorumculara göre, kendi annesinin memesini emdiğini görmek, onura ve mevkiye işaret eder.

Rüyada bebek emzirmek ne anlama gelir

Bir kimse düşte bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat ulaşır. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, mapusa girer.

Rüyada çocuğun meme emmesi

Rüyada bir çocuğun meme emdiğini görmek, rızkının geniş ve bol olacağına; emdiği memeden süt değil de kan çıktığını görmek haram mülk kazanacağına alâmettir.

Rüyada çocuğa süt vermek

Rüyada emzikli kadının oğla süt verdiğini görmek, neşe ve sürura, kız çocuğa süt verdiğini görmek de, yeis ve efkâra işaret eder. Rüyada bebek emzirmek, düşü gören şahsın çocukları ile ilgilidir.

Rüyada emzirmek

Rüyayı gören şahsın, çocuklarından razı olacağına, onların galibiyetleri ile onur dinleyeceğine ve yaptıkları işlerde aldıkları galibiyetler ile mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda, Aile ve sosyal yaşamda huzur ve mutluluk bulmaya işarettir.

Rüyada erkek bebek emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirdiğinizi görmek; yakında bir çocuğunuz olacağına ve aynı zamanda şifa ve devadır. Rüyada bebek emzirdiginizi görmek; keyiftir, verimdir ,efor ve kuvettir. Bu Rüyayı hamile bayan görse, gebelikten kurtulmaya işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek, hoş ve hayırlı düşlerdendir. Çocuklara karşı özel bir sevginiz olduğunu gösterir ve hayırlı bir haber alacağınıza anlamına kazanç. Geleceğin çok hayırlı olacağı anlamını taşıyor.

Bazı deyimciler düşte erkek bebek emzirmeyi kasvetlerden kurtulmaya her anlamda mutlu olmaya ve yeislerin yerini rahata vazgeçmesine yorumlanıyor.

Erkek bebek emziren kimse, iş yaşamında yapacağı teşebbüslerden hep hoş neticeler alarak galibiyete erişeceğine işaret eder.

Rüyada kız bebek emzirmek, hayırlı bir düş olmakla beraber iki biçimde deyim edilir. Rüyayı gören birey şayet bekâr birisi ise, evleneceğine işarettir.

Rüya sahibi konutlu ise, bir çocuk sahibi olacağını açıklanır. Bazen de bu rüya şayet kızı varsa ondan göreceği hayırdır.

Bazı âlimlere göre ise şayet gören kimse hamileyse kız çocuğu dünyaya kazanç. Bir kimse düşte bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat ulaşır. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır.

Rüyada bebeğini emziren anne rüya sahibi Rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görüyorsa ve emzirdiği çocuğu emzirme yarıyılını geçmiş yaştaysa, sonucun hayırlı olacağına, istikbalin hoşluğuna deyim edilir. Bebeğini emziren anne şayet bebeği emzirme yarıyılındaysa bu düş, Sağlık, sağlık ve afiyette işaret eder.

Güncelleme: 29/11/18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir