Tabir

Rüyada Evlenmek, Rüyada Evliyken Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Rüyada Evlenmek, rüyada evlendiğini görmek, rüyada evlilik gibi bir çok farklı çeşittte görülen rüyaların geneli yüce güç tarafından size gelecek olan yardımın göstergesidir. Bunu yanında evlenmek büyük borç dibine girmeye, üzüntüye, kötülüğe, bir üst mertebeye geçmek için birilerine ağız bükmeye delalet eder. Kişi Rüyasında hiç tanımadığı biri ile evlendiğini görüyor ise bulunduğu yerden çok uzak bir yere taşınacağı yönündede yorumlanır.

Rüyada evlenmek, rüyada evliyken başkasıyla evlenmek görmek

Rüyanın Görülüş Çeşidine göre evlendiğini görmek

Rüyada evlenmek; Kişinin Rüyada evlendiğini görmesi Yaradan tarafından alınacak bir yardıma delalet etmektedir. Bu anlamda rüyaların en anlamlısı ve en güzellerinden biridir. Rüyada evlenmek. Kişi rüyasında daha önce ölmüş olan bir kişi ile izdivaç gerçekleştiriyor ise daha öncelerden umutsuz olarak gördüğü bir olayı gerçekleşeceğini bilmelidir. Rüyada annesini tanımadığı bir adam ile evlendiğini gören kişi mallarının büyük bir bölümünü kaybedecektir. Şeklinde yorumlanmaktadır. Çocuğu olan bir kadın rüyada evlendiğini görmüş ise çocuğunu evlendireceği zaman yakınlaşmıştır.

Rüyada Evlenmek Gelinlik giydiğini Görmek

Kişi Rüyasında Evlenip gelinlik giygiğini görüyorsa huzur bulacağına delalet eder. Rüyada evlenip gelinlik giydiğini gören kişi eğer bekar biri ise yakında evlenecektir. Eğer gelinlik ışıltılı ve parlak ise ömür boyu mutlu olunacak bir evliliğe delalet ederken, kirli ve çamurla dolu bir gelinlik giymek ise sonu kötü bitecek bir evliliğe delalet etmektedir. Rüyada temiz gelinlikler içerisinde evlenildiğinin görülmesi daima güzelliktir. Çünkü gelin huzur, mutluluk, saflık ve güzelliğe yorumlanmaktadır. Bu sebeple güzel bir gelinlik içinde evlilik gerçekleştirilmesi kişi için çok güzel şeyler olacak demektir. Kişi eğer kendini ya da evleneceği bir kişiyi yırtık, eski bir gelinlik içerisinde görmüş ise bu evliliğin belirsiz olduğu ve soru işaretleri barındırdığı şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada evlenmekten vazgeçmek

Kişi Rüyasında evlenmekten vazgeçtiğini görüyorsa ise ve bu kişi evlilik hazırlakları yapıyorsa kendinden ve evlilikten emnin olmadığı şeklinde yorumlanır.
Eğer bu kişinin evlilik ile ilgili bir durumu yok ise kötü bir evliliğe delalet ettiği yönünde yorumlanır.

Rüyada Sevdiğiyle evlendiğini görmek

Rüyasında sevdiği insanı gören ve onunla evlendiğini gören kişi mutlu ve huzurlu olacaktır. Çok ğeçmeden evlenip huzurlu ve güzel bir yuva sahibi olacaktır.
Eğer sevdiği kişi ile kötü bir biçimde evlenildiği görülmüş ise kişi sevdiği ile uzun süreli bir tatile çıkacaktır. Eğer sevdiği ile evlenildikten sonra mutsuz olduğunu gören kişi, hayatında yaşadığı bir pişmanlıktan ötürü duyduğu vicdan azabı ile kahrolmaktadır.

Rüyada Evliyken Başkasıyla Evlenmek

Rüyada evliyken başkasıyla evlendiğini görmek;eğlenceli günler geçirileceğine, hafifleyeceğine, mutlu olacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkanların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine delalet eder.

Güncelleme: 10/03/19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir