Tabir

Rüyada Fare Görmek

Fesatçı bir bayana veya hırsıza, korkak ve alçak kimseye, Evde gezinen bir  çok Fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak makûs mizaçlı bir bayanla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve arkadaş olduğunu görmek azamet ve ara bozuculuğa, Fare deliği suç işlemeye, insanı güzergahtan alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

rüyada farenin eve girdiğini görmek

Fare saklı bir düşmana işaret eder. Ölü fare, Rüya sahibinin çok haşin ve adi bir düşmanı olduğuna tam hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Fare Rüyaları hiç iyiye açıklanmaz. Fare düşleri ayini zamanda sıhhatle alakalıdır. Ayrıca işte galibiyetsizlik, hasar vb de işarettir. Bir yerde farelerin gezdiğini gören insan birden hasta olur. Evine fare girdiğini gören hasara uğrar.Fare öğrenmediğiniz çok makûs bir düşman demektir. Bu düşman tam hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat gözlüyor demektir.

Aile ve iş yaşamınızda birtakım meseleler yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte dostlara sahip olduğunuz anlamına da gelir.

Genelde sıhhatle alakalıdır. İşte galibiyetsizlik, hasardır. Fare gören kimsenin pakliğine çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla deyim olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, şike ile bir kadini kandirip onunla evlenir.

Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, hem ömrünün hem malinin eksilecegine ispattır. Kirmanî ye göre; rüyasinda burnundan fare çiktigini göre nin ahlaksiz bir kizi olur. Bir söylentiye göre, akrabasindan bir ka din makûs yola düser, bogazindan bir fare çikardigini görenin, ahlaksiz bir çocugu olur. Düşda kuyrugu kopmus veya kesilmis bir fare ahlaksiz bir kadina isarettir. Fare, düsmanla da yorumlanir. Bir baska söylentiye görede: Düşda görülen fare, fesadçi bir kadina isaret eder. Çok fare, rıska isaret eder.

Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rızıkı çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve verim az olur. Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o yıl içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, düş sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin düşte bir farenin bir seyi deldigini görmesi, konut atayan bir hirsiza isaret eder.

Bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yeniden içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi deyimciler, fareler, konut halki ve çoluk çocuktur, dediler. Fareye ok veya tas attigini gören kimse, makûs bir kadinin giybetini yapar veya makûs bir sey hakkinda onunla muhabbette bulunur. Bir fareyi avladigini gören kimse, bir kadina şike eder veya onunla bir yerde uyur. Bir kimse düşte perişan bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanligina isaret eder. Bir kimse evinde bir hayli farelerin oldugunu görse, o kimsenin evine kendilerinde asla hayir olmayan kadinlann girmesine isaret eder. Bir kimse kendi giysisinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. Bir kimse bir fare tenine rastladigini görse, o kimseye makûs bir kadindan eline az bir mülk geçer.

Güncelleme: 30/11/18

Comments (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir