Tabir

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüyada Fare öldürmek, Rüyada fare öldürdüğünü görmek, Rüyada fareleri öldürmek neye işarettir. Rüyanızın tabiri aşağıda yer almaktadır.rüyada fare öldürmek

Rüyada fare öldürmek bir kaç biçimde deyim edilir. Rüyada bir Fare öldürdüğünü görmek, makûs ve somurtkan bir bayana galip gelmeye işarettir. Bir adamın düşte farelere ok veya taş attığını görmesi, makûs bir kadının gıybetini yapmaya açıklanır veya onunla makûs bir şey hakkında muhabbete işaret eder.

Rüyada bir fareyi avladığını görmek de, yeniden bir bayana şike ederek onu avlamaya işarettir. Rüyada âmâ fare öldürmek ise bir kusur işleyeceğinize işarettir.

Yeniden rüyada fare öldürenin başka bir deyimi ise, geri nіyetlі оkunuşu fazla emellerі olan eş bireyi madun etmeye ve ona kat kazanılacak olan gаlibiуete gösterge eder.

Rüуada öldürülen fare, samіmі içe, bedelsiz plаnlаr yaparak ehemmiyetsiz hasarlar vermeye uğraşan aynı bireyi ѕembolіze eder.

Ayrıca düşünde fare öldürmek yeniden yaşamınızda çıkarcı şahıslardan kurtulacağınıza işarettir. Rüyada fare öldürdüğünü görmek başınıza bela olan çıkar düşkünü şahıslardan kurtulmak istediğinize ve bu şahıslardan yakın bir zaman içerisinde kurtulacağınızı da açıklanır.

Bir başka yoruma göre de Rüyada fare öldürmek, var olan mevcut vaziyetinizin iyi mevkide olduğunu ve yakın zamanda da bu mevkinizin dolup taşacağına işarettir. Rüyada fare öldürdüğünü görmek, zafer ve neşe olarak ta açıklanır.

Son olarak Rüyasında fare öldürdüğünü gören kimse, makûs bir kimseye galip geleceğine işaret eder.

Güncelleme: 30/11/18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir