Tabir

Rüyada Köpek Saldırması Görmek

Rüyada köpek saldırması, rüya sahibini kıskanan kimselerin varlığına ve onlardan gelecek, kasvetlere, tasalara, parasal ve manevi hasarlara alamet eder. Bu rüya, şahsın ilerlemesine, mutlu ve zaferli olmasına tahammül edemeyen ve bunu yasaklamak ya da önüne geçmek için her şeyi yapacak kadar gözü kara olan bir ekip insanların varlığı üzerine söylenir ve bu kimselerin rüya sahibinin başına bela olacaklarına dedikodu edilir.

rüyada köpek saldırısı

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

rüyada beyaz köpek saldırısı

Rüyada beyaz köpek saldırması, rüya sahibine yalnızca dili ile hasar verecek bundan öteye geçecek cesarete sahip olmayan, minik hesaplar yapan ve deyim yerindeyse rüya sahibine daha çok yolunacak kaz gözüyle bakan insanlara işaret eder.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması

rüyada siyah köpek saldırısı
Rüyada siyah köpek saldırması, tebaayı yabancı bir kimseden hasar görmeye, belaya bulaşmaya, varını yoğunu ve aynı zamanda huzurunu kaybetmeye delalet eder. Birey, başkaları sebebiyle külfetli ve güç günler geçirecek, kendisini üzecek kayıplar yaşayacak demektir.

Rüyada Köpek saldırısına Uğramak

Rüyada köpek hamlesine uğramak, rüyayı gören şahsın çok beğendiği, güvendiği, evinin, otomobilinin ve kasasının anahtarını daha da ehemmiyetlisi canının teslim ettiği bireylerin hakikatinde kendisi için ne kadar riskli olabileceklerinin farkına varacağı ve büyük bir hüsran yaşayacağı anlamına kazanç.

Rüyada Köpeklerin saldırısına Uğramak

rüyada köpeklerin saldırısına ugramak
Rüyada köpeklerin hamlesine uğramakla köpek hamlesine uğramak aynı anlama kazanç ve yalnızca birden fazla bireyden gelecek olan hasar ve ziyana, onlarla yaşanacak tatsız vakalara ve tartışmalara alamet eder.

Rüyada Dişi Köpeğin Saldırısına Uğramak

rüyada dişi köpek saldırısı
Rüyasında dişi köpeğin saldırısına uğradığını gören birey, makûs maksatlı, fesat, çıkarı için her şeyi yapacak, kötüleci, palavracı ve kem gözlü bir kadının şerrine uğrar ve onun neden olması neden ile cemiyette minik düşeceği ve rezil olacağı gidişatlara düşer diye açıklanır.

Güncelleme: 29/11/18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir